Presunúť na hlavný obsah

Môj priateľ mi zatajil, že je ženatý: Prezradila ho až táto maličkosť

Partnerské vzťahy

Aké je to, keď zistíte, že muž po vašom boku, je niekým úplne iným, ako ste si mysleli? Občas totiž žijeme vo vlastnej bubline a realitu si nechceme pripustiť.

Mala som pocit, že je mojou spriaznenou dušou

Nina mala vždy v živote len dlhodobé vzťahy. S prvým frajerom randila päť rokov, s druhým štyri. Tesne po rozchode s ním stretla Marka. Hoci nikdy neprechádzala kontinuálne zo vzťahu do vzťahu, tentokrát urobila výnimku. Mark ju totiž na prvý pohľad absolútne očaril. Bol presne typ chlapa, ktorý jej mimoriadne imponoval. Blonďák s modrými očami, charizamtický a inteligentný.

”Vyzeral perfektne. Stretli sme sa na raňajkách v meste. Sedel pri vedľajšom stole a čítal knihu. Rovnakú ako som mala ja v kabelke. Keď som ju vytiahla, usmial sa a objednal mi čaj. O chvíľu sa neša vzájomné úsmevy premenili na rozhovor a ešte v ten deň sme spolu išli na večeru. Mali sme toho množstvo spoločného, rovnaké názory na život, pohľad na veci."

"Aj keď takto často nereagujem, toto bolo všetko akési silnejšie ako ja. Hovorila som si v duchu, že to tak musel zariadiť osud a jeden pre druhého sme stvorení.” To však ešte Nina netušila, čo všetko ju s Markom čaká.

Mohlo by vás zaujímať: Rutina nikomu neprospieva! Takto ľahko oživíte sex aj vy

Náš vzťah bol veľmi intenzívny, no zrejme len z mojej strany - on viedol dvojaký život

“Stretávali sme sa každý druhý večer. Po necelom pol roku u mňa spával. Predstavila som ho rodičom, brávala som ho na stretnutia s rodinou a kamarátmi. Všetci z môjho okolia ho poznali. A každého si okamžite získal. Bol totiž veľmi milý, galantný, inteligentný a čestný. Aspoň som si to myslela."

"Ani vo sne by mi nenapadlo, že randím s mužom, ktorý vedie dvojaký život. V jedno ráno, keď som išla do práce a spal údajne u seba, som ho stretla na benzínke s tromi dievčatkami. Bolo jasné, že sú to jeho dcérky. Objímali ho, bozkávali, presne ako ja svojho otca, keď som bola malá. Nevedela som reagovať."

Prečítajte si: V roli milenky som sa ocitla pred deviatimi rokmi a stále ňou som: Pre toto som sa rozhodla prijať úlohu tej druhej

"Hoci ma videl, jediné na čo som sa zmohla bolo, že som sklopila zrak. Netušila som ako reagovať. Muž, o ktorom som si myslela, že je pre mňa tým pravým, ma rok vodil za nos. Bol ženatý, mal tri dcérky a ani náhodou sa neplánoval rozviesť. Navyše v rebríčku jeho známostí som bola jedna z mnohých. Dodnes nechápem, že som to tak dlho nevidela. A on sa mi odvtedy neozval…”

- Najčítanejšie -