Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia tvoria najharmonickejšie dvojice: Ste po boku toho správneho?

Zábava

Patríte medzi tých, ktorí ešte stále hľadajú svoju druhú polovicu? Vieme, s kým vám to bude naozaj fungovať.

Viete aký muž sa k vám najviac hodí? Ak aspoň trošku veríte mystike a znameniam, pozrite sa, aký partner je pre vás ideálny podľa zverokruhu. Mať malú istotu predsa nikdy nie je na zahodenie, no nie? 

Prečítajte si: Zbavte sa dolného brucha. Cviky, ktoré vám vyformujú dokonalé bruško už za pár dní

Blíženec

Blíženci sú zmyselní, romantickí a veria na lásku na prvý pohľad. Zbožňujú dobrodružstvá a sú veľmi priateľskí. Najvhodnejším partnerom pre Blížencov sú Rak a Váhy. 

Rak 

Ambiciózni, láskaví a citliví Raci majú skvelý zmysel pre humor. Najlepšie sa cítia, ak po svojom boku majú Barana, Blíženca, či Váhy. Ide totiž o nekonfliktné znamenia, ktoré nemajú tendencie medzi sebou akokoľvek súperiť. 

Neprehliadnite: Koľko cukru denne je zdravé? Porovnajte si tieto množstvá, aby sa vám neukladal do tela ako obrovské tukové zásoby

Váhy

Logické a vyvážené váhy sa nikdy neuspokoja s ničím iným, než s tým najlepším. To ich poháňa dopredu. Hodia sa k nim najmä Levy a Strelci. Priority v živote majú totiž veľmi podobne nastavené. 

Škorpión 

Škorpióni sú mimoriadne emocionálni, vášniví, no aj žiarliví. Ich nároky sú skutočne vysoké. Na všetko. Ideálnym partnerom pre Škorpióna je Kozorožec a Lev.

Máte podľa tejto rovnice, pri sebe ideálneho partnera?

spolu hlasovalo 2626 ľudí

Áno
816
Nie
1810

- Najčítanejšie -