Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia tvoria najharmonickejšie dvojice: Ste po boku toho správneho?

Zábava

Patríte medzi tých, ktorí ešte stále hľadajú svoju druhú polovicu? Vieme, s kým vám to bude naozaj fungovať.

Viete aký muž sa k vám najviac hodí? Ak aspoň trošku veríte mystike a znameniam, pozrite sa, aký partner je pre vás ideálny podľa zverokruhu. Mať malú istotu predsa nikdy nie je na zahodenie, no nie? 

Baran

Ľudia v tomto znamení sú odvážni, nezávislí, nespútaní, divokí, no stoja nohami pevne na zemi. Najviac sa k nim preto hodia partneri narodení v znamení Raka a Barana. Tí sú mimoriadne empatickí, citliví, rodinne založení a hoci sa to na prvý pohľad nemusí zdať príliš ideálne, takéto dvojice fungujú perfektne. 

Býk

Ak ste sa narodili v znamení Býka, milujete pekné veci, luxus a cestovanie. Svoju spriaznenú dušu nájdete v citlivom Rakovi a romantikovi Blížencovi. Ido o ľudí, ktorí sa dokážu prispôsobiť vašim predstavám a požiadavkám o živote.

Prečítajte si: Zbavte sa dolného brucha. Cviky, ktoré vám vyformujú dokonalé bruško už za pár dní

Blíženec

Blíženci sú zmyselní, romantickí a veria na lásku na prvý pohľad. Zbožňujú dobrodružstvá a sú veľmi priateľskí. Najvhodnejším partnerom pre Blížencov sú Rak a Váhy. 

Rak 

Ambiciózni, láskaví a citliví Raci majú skvelý zmysel pre humor. Najlepšie sa cítia, ak po svojom boku majú Barana, Blíženca, či Váhy. Ide totiž o nekonfliktné znamenia, ktoré nemajú tendencie medzi sebou akokoľvek súperiť. 

Lev

Akčný, vytrvalý a vášnivý Lev potrebuje pri sebe naozaj veľmi špecifického partnera. Najviac mu podľa zverokruhu vyhovuje Škorpión, Kozorožec a Blíženec. Tieto znamenia mu nechávajú priestor na realizáciu, nebránia mu vo voľnomyšlienkárstve, slobode a nechávajú Levovi priestor, ktorý pre seba veľmi potrebuje. 

Panna

Pokojná a zraniteľná Panna vie, čo v živote potrebuje. Práve preto si rozumie najmä s Kozorožcom a Váhami. Túži po vyrovnanom živote, vzťahu bez hádok, škriepok a harmónii. Vo dvojici s týmito znameniami to aj nachádza. 

Neprehliadnite: Koľko cukru denne je zdravé? Porovnajte si tieto množstvá, aby sa vám neukladal do tela ako obrovské tukové zásoby

Váhy

Logické a vyvážené váhy sa nikdy neuspokoja s ničím iným, než s tým najlepším. To ich poháňa dopredu. Hodia sa k nim najmä Levy a Strelci. Priority v živote majú totiž veľmi podobne nastavené. 

Škorpión 

Škorpióni sú mimoriadne emocionálni, vášniví, no aj žiarliví. Ich nároky sú skutočne vysoké. Na všetko. Ideálnym partnerom pre Škorpióna je Kozorožec a Lev.

Strelec

Strelci sú kráľmi dobrodružstva a slobody. Milujú bláznovstvá a ich vzťahy sú vždy vášnivé. Ideálnym partnerom pre Strelca je Vodnár a Baran. Dokážu ho totiž akceptovať takého aký je, nesnažia sa meniť jeho povahu, predstavy a vízie. Poporujú ho a pokiaľ aj s niečím nesúhlasia, majú skôr tendencie sa stiahnuť. 

Máte podľa tejto rovnice, pri sebe ideálneho partnera?

spolu hlasovalo 2598 ľudí

Áno
809
Nie
1789

- Najčítanejšie -