Presunúť na hlavný obsah

Odhaliť neveru sa mi podarilo za sekundu: Som si istá, že veľa žien na to môže takto jednoducho prísť

Partnerské vzťahy

Niekedy stačí málo a neveru odhalíte počas jednej sekundy. Možno budete prekvapené, ale nejde o žiadny špeciálny trik, iba o tento moment. Uistite sa však, či to chcete vedieť.

Prísť na neveru nie je bohvieaká výhra. Aj možno preto sú ženy rôzne, také, ktoré tušia, že im je manžel neverný, ale nechcú vidieť dôkazy. Potom sú to ženy, ktoré chorobne pátrajú po nevere a hľadajú ju aj tam, kde nie je. Každá z nás má však z času na čas pochybnosti, či jej jej muž nezahýba s niekým iným.

Prečítajte si: Sexuálne TABU, o ktorom muži tajne snívajú: Splniť im ho dokážu len tie najodvážnejšie ženy bez zábran

Odhaliť neveru sa mi podarilo za sekundu

Podobný pocit z ničoho nič prepadol aj mňa pred pár týždňami. Nemala som žiadny dôvod, len intuícia, šiesty zmysel. Môj muž bol na jednej biznis večeri, ktorá sa pretiahla dlhšie a prišiel až nad ránom. Nechal si odomknutý mobil a nedalo sa odolať pokušeniu, nahliadnuť do jeho Pandorinej skrinky. Nezabralo mi to ani sekundu a ihneď som odhalila neveru.

Som si istá, že veľa žien na to môže takto jednoducho prísť

Možno sa vám to zdá, že ísť niekomu do mobilu a usvedčiť ho z nevery je jednoduché. V mojom prípade to bolo skôr o dobrej načasovanosti. Vedela som, že môj muž prišiel nad ránom a má za sebou bujnú noc. V mobile som mu našla fotografie z danej noci, na ktorých boli aj rôzne ženy. Jedna z nich však bola aj na ďalších fotografiách. Boli to intímne zábery, ktoré som našla aj vo vymazaných položkách. Môj muž ich však vždy ráno vymazával, aby som ich náhodou nenašla.

Neprehliadnite: Môj muž mal sexuálnu úchylku, ktorá vyplávala na povrch až po rokoch: Všetko to začalo kolotočom mileniek

Neuvedomil si však, že keď príde nad ránom, skôr než ich stihne ráno vymazať, predstavujú v tom čase veľké riziko odhalenia nevery. Svoju neveru si v podstate sám nafotil a aj keď mazal dôkazy, dobehlo ho to. Keď dlhodobo klamete, vždy sa časom menej snažíte a sústredíte, a tak je viac než pravdepodobné, že sa sami aj usvedčíte. No a ako to už býva, väčšinou nakoniec úplnou banalitou. 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe