Presunúť na hlavný obsah

Eva Cifrová na Maškarnom bále hľadala dôkazy

Celebrity

Maškarný bál, ktorý každoročne organizuje v Banskej Štiavnici Ľudovít Kaník s manželkou aj tento rok prilákal mnoho známych tvárí. Eva Cifrová, Zuzana Haberová, Monika Haklová, Richard Sulík, Daša Mamba Sarkozyová a ďalší si užívali nespútanú zábavu.

Tento rok oslávil Maškarný bál v hoteli Grand Matej už neuveriteľných 21 rokov. Zábavu rozprúdila kapela Starmania s Barborou Balúchovou. Skvelá atmosféra gradovala spolu s vynikajúcim jedlom, drinkami a náladou. Masky aj tento rok hýrili farbami i kreativitou. Vynikala nielen sexi ale aj nápaditá Eva Cifrová v ultra krátkej sukni s originálnym kostýmom Sherlocka Holmesa. Sadol jej dokonale a do svojej úlohy sa vžila do detailov, lupou skúmala okolie a hľadala dôkazy po celý večer. Nechýbala ani dcéra kata Superstar Zuzana Haberová so svojím priateľom Binďom Bindasom.

Hostiteľ Ľudo Kaník sa o zabávajúcich skvelo staral, alkohol tiekol potokom, nechýbali miešané drinky, cigáry, tombola o hodnotné ceny, súťaž o najkrajšiu masku, nabitý program počas celého večera a známe tváre sa rozchádzali vo výbornej nálade až nadránom.
 

- Najčítanejšie -