Presunúť na hlavný obsah

Sajfa predviedol aj extra sexi priateľku

Celebrity

Na Liptove sa uplynulý víkend konal turnaj v póle na snehu. Najnovšie tomuto adrenalínovému športu podľahol aj moderátor Matej Sajfa Cifra. Na honosnej akcii predviedol okrem schopností aj svoju extra sexi priateľku.

V Liptovskom Hrádku sa uskutočnil druhý ročník póla na snehu s názvom BMW xDrive Polo On Snow 2013. Dážď, vietor a odmäk potrápili hráčov aj divákov. Turnaj už tradične privítal mnoho známych tvárí. Sajfu prišla podporiť priateľka. Na VIP party sa od seba neodtrhli. V dokonalom outfite, ktorý vyzdvihoval jej sexi postavu pútala pozornosť. Objavila sa i moderátorka Stanka Pavolová a ďalší.

Sajfovu účasť v tíme si pochvaľovali najmä spoluhráči: „Veľká vďaka za naše víťazstvo patrí aj nášmu kondičnému trénerovi a zároveň moderátorovi Sajfovi za vytváranie psychickej pohody a dobrej nálady na turnaji,“ vyhlásil po získaní cennej trofeje člen víťazného tímu BMW Martin Magál.
Z druhého miesta sa tešil tím J&T BANKA a tretie miesto obsadila Becherovka. Najlepším amatérskym hráčom podujatia sa stala jediná žena na turnaji, Rakúšanka Klarina Pichler.
Fanúšikovia ušľachtilých koní, napínavej športovej atmosféry a zábavy si užili adrenalín ale mohli si vyskúšať aj jazdu na luxusných autách, či lákavý hudobný program.
 

- Najčítanejšie -