Presunúť na hlavný obsah

Test: Vedeli by muži zniesť bolesti pri menštruácii a pôrode?

Zdravie

Muži radi vyzdvihujú svoje ego a ženy považujú za tie „slabšie“. Prirodzené ženské cykly, ktoré musíme prežívať, si však mnohí muži nevedia ani len predstaviť. Pozrite si, ako by znášali tieto bolesti na vlastnej koži muži. Hrdinovia by to rozhodne neboli!

 

Tajomstvo menštruácie 

Ženský menstruačný cyklus bol pre mužov vždy akousi záhadou. Vnímali ho len vtedy, keď mali chuť na sex a nedalo sa. Aspoň väčšina. Silná bolesť hlavy vyúsťujúca do migrény, kŕčovité bolesti, či zvracanie však počas týchto dní trápi nejednu ženu. Muži sa s takýmito bolesťami stretávajú len zriedkavo. Narozdiel od žien nemajú ani takú pružnú pokožku, ktorá sa prispôsobuje ženskému vnútru. Muži sú síce silní, ale len fyzicky. Ak ide o vnútornú bolesť, je dokázané, že ju znášajú oveľa ťažšie než ženy. 
 

Zázrak s názvom pôrod

Kedysi sa hovorilo, že muži chodia na vojnu a ženy zase čaká pôrod. Ako to už býva, drsnejšie pohlavie si to vedelo zariadiť a tento, pre nich „najnepríjemnejší“ zážitok sa akosi vymazal z ich životov. Ženy ale pôrod neobišiel a mnohé ho považujú za najbolestivejší v živote (predovšetkým prvorodičky). Napriek tomu, že zopár mužov-odvážlivcov robilo spoločnosť pri pôrode svojej žene, nemajú ani len poňatia, aké bolesti pri tom prežívala.
 
Potešíme však ženskú škodoradosť, pretože existujú stimuly, ktoré vedia napodobniť ženské pôrodné bolesti. Za prítomnosti pôrodných asistentiek si niektorí muži už takýto odvážny akt vyskúšali. A ako to dopadlo? Kúsanie do ruky, nervozity, krik, zvieranie sa v kŕčoch, či vulgarizmy. Niečo podobné si môžete pozrieť vo videu:
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus