Presunúť na hlavný obsah

Toto je syn slávneho otca, rozhodne však nie je po ňom. Uhádnete, čí je?

Zahraničné celebrity

Čo poviete, podobá sa na otca? Joseph Baena je synom slávneho svalnáča a sexidolu Arnolda Schwarzeneggera. Medzi jeho záujmy však rozhodne nepatrí zdvíhanie činiek v posilňovni, ale niečo úplne iné.

66 ročný nezlomný Terminátor Arnold Schwarzenegger sa začal venovať kulturistike už v pätnástich. V dvadsiatke získal titul Mr.Olympia. Ako profesionálny kulturista napísal mnoho kníh a príručiek o tomto športe. Jeho syn sa však „nepotatil“ a v posilňovni by ste ho hľadali ťažko. Športu sa však venuje a jeho hrudník je tiež výstavný. 16 ročný Joseph totiž pláva a špecializuje sa na motýlika. Kariéra akčného hrdinu filmových trhákov ho teda neláka. Gény pre pohyb v ňom však určite sú a rozvíja ich, i keď inak ako jeho otec.

Arnold Schwarzeneger má päť detí, dve dcéry Katherine a Christine a troch synov Patricka, Christophera a spomínaného Josepha. Najmladší syn Christopher je pravdepodobne akčnejší, pred dvoma rokmi sa nebezpečne zranil pri surfovaní a jeho stav bol naozaj vážny. Slávny "Arnie", ktorý by sa mal na budúci rok postaviť pred kamery opäť v úlohe Terminátora, aktuálne žije so svojou fyzioterapeutkou Heather. Je od neho o 28 rokov mladšia. Ešte stále však nie je rozvedený so svojou manželkou, novinárkou Mariou Shriver.


 

- Najčítanejšie -