Presunúť na hlavný obsah

Známa supermodelka sa takto doriadila: Ešte stále je slušne platená „porcelánová bábika“!

Zahraničné celebrity

„Kto v živote nemal aspoň raz ryšavú, nevie, čo je láska.“ Aspoň to sa zvykne hovoriť o červenovlasých kráskach. Jednou z nich je aj ikonická topmodelka, ktorá sa však za pár rokov zmenila na nepoznanie. Presvedčte sa, že naozaj ide o rovnakú ženu!

 

Lily Cole poznajú masy ľudí predovšetkým z reklamných kampaní, než z prehliadkového móla. Britská modelka svojím netradičným vzhľadom pútala pozornosť a vďaka zaujímavým črtám si ju ľahko zapamätali nielen ľudia, ale aj profesionáli z módnej branže. Už vo svojich šestnástich rokoch pózovala na titulke britského vydania magazínu Vogue a dlhý čas bola tiež tvárou Moschino, na základe ktorej sa mnohým vryla do pamäti. Lily sa stala akousi múzou návrhárov, spolupracovala s prestížnymi značkami ako Prada, Alexander McQueen, Chanel, Marc Jacobs, Luis Vuitton a ďalšími. 
 
 
Hoci má kontroverzná Lily len 25 rokov, za posledný rok sa jej postava a vzhľad upravil na nepoznanie. Bývalá porcelánová bábika (ako ju mnohí nazývajú), však aj napriek tomu patrí k jedným z najvyhľadávanejších modeliek sveta. Pri pohľade na jej posledné fotografie, ktoré odrážajú jej pravú tvár, nejeden z nás krúti hlavou a je pre neho ťažko uveriteľné, že toto je svetová supermodelka. Lily je aj napriek tomu považovaná v kruhoch šoubiznisu za superženu. Okrem toho, že vyštudovala dve vysoké školy, účinkovala aj v hollywoodskych filmoch a na filmovom plátne  zrejme zostáva.
 
Fanúšikovia tejto priam nadpozemskej bytosti, ktorej vzhľad pôsobí ako z dávnej minulosti, by ju totiž radi videli aj v ďalších filmových dielach. Je preto otázne, akým smerom sa Lily bude uberať. Isté však je, že jej obdivateľom zďaleka neprekáža, keď ju paparacovia odfotia nenastajlovanú, nenáličenú a s problematickou pleťou. Lily je jednoducho miláčik a nikto jej nezoberie jej výnimočnosť a to, že stále pripomína porcelánovú bábiku.

Pozrite si červenovlasú Lily Cole a zistíte, že je to žena mnohých tvárí:

Lily Cole počas Medzinárodného filmového festivalu v Cannes doslova pútala na seba pozornosť.

Lily si ako modelka mala možnosť vyskúšať, aké to je, byť hnedovláskou. Uznajte však sami, v tomto odtieni pôsobí trochu nudne a tuctovo. Ohnivá červená v rôznych tónoch jej pristane oveľa viac.

Lily má nezvyčajné črty tváre, ktoré z nej robia porcelánovú bábiku, čo poviete?

Štíhla postavička Lily Cole. Na červenom koberci prestížnych udalostí a večierkov je Lily vždy za dámu.

Červenovláske Lily pristanú predovšetkým sýte odtiene výrazných farieb. V tejto modrej róbe vyzerala naozaj ako z rozprávky.

Paparacovia prichytili modelku a herečku Lily Cole priamo na letisku. V tomto vintage štýle však pôsobila usadnuto a nevýrazne. Lily si vyšla dokonca bez mejkapu a úplne zahalená, takže by ju mnohí nespoznali.

Lily je pre mnohých tajuplnou bytosťou. Svojím štýlom niekedy vyráža dych. Táto 25-ročná mladá modelka sa objavila v takýchto čudných celých plavkách, v ktorých pôsobí tak trochu asexuálne.

Povedali by ste že Lily Cole je svetová modelka?

spolu hlasovalo 229 ľudí

Áno
13%
Nie
87%

- Najčítanejšie -