Presunúť na hlavný obsah

Dcéra slávnej herečky vyzerá staršie ako jej matka, hoci má o 25 rokov menej!

Zahraničné celebrity

Jej matka nepatrila v detstve medzi najrozkošnejšie dievčatká. Až po operácii škúľavých očí sa stala sebavedomejšou a atraktívnejšou. Hoci dnes na svoj vek nevyzerá, jej dcéra, ktorá je o polovicu mladšia pôsobí staršie. Spoznávate, o koho ide?

 

Najstaršia dcéra slávnej herečky Demi Moore a Bruca Willisa sa volá Rumer Glenn Willlis a má 25 rokov. Vyrastala priamo na filmovej pôde hollywoodskych filmov, a tak sa nemôžeme čudovať, že aj ona kráča v šľapajách svojich rodičov a je z nej herečka. Už ako päťročná si zahrala vo filme a istý čas si vyskúšala aj kariéru sólo speváčky.
 
 
O tejto najstaršej dcére Demi Moore kolujú klebety, že je najviac podobná svojej matke. Hoci v kariére má Rumer jasno, v oblasti svojho výzoru až tak nie. Mnohým pripomína práve Demi, ktorá vo svojej mladosti taktiež z času na čas šokovala, najmä svojimi krivkami a hriešne sexi telom. Rumer sa však stále hľadá a jej imidž je raz prekvapivo veľmi obdivuhodný, inokedy rebelský a niekedy nakoniec pripomína staršiu dámu Niektorí ju označujú za kópiu Demi a len čakajú, keď toto „škaredé káčatko“ dozreje a vyrazí svojím sexepílom všetkým dych. Podobný priebeh mala totiž aj pôvabná Demi. 
Zaujímavosťou je, že Rumer vystriedala už niekoľko odtieňov vlasov, a to hneď od prirodzených po najextrémnejšie. Mohli sme ju vidieť ako tmavovlásku, blondínu, ale aj ako ohnivú červenovlásku. Veď posúďte sami.
 
 
Sú však aj také názory ľudí, ktorým príde jednoducho staršia, než je jej matka. Zdá sa však, že Rumer je s tým vyrovnaná po svojom. V minulosti totiž prezradila: „Myslím si, že keď ma ľudia stretnú, tak sú zaskočení, pretože nespĺňam ich predstavy o typickom dieťati slávnych rodičov.“  Možno právr tento postoj ju robí jedinečnou a tajuplnou.

Pozrite si, ako sa Rumer Willis mení, na každej fotografii vyzerá celkom inak. Bude z nej o pár rokov nestárnúca sexica ako je Demi Moore?

Rumer s dlhými tmavými vlasmi pripomína svoju matku Demi Moore. Pri jednej farbe však dlho nezostane a svoj imidž každú chvíľu obmieňa.
 
 
Ako ryšavka vyzerá Rumer o niekoľko rokov staršia a zrelejšia. Rafinovaná vizáž z nej robí jedinečnú a neprehliadnuteľnú bytosť.
 
 
Ležérna elegancia je presne ten štlýl, ktorý Rumer pristane. Prirodzená farba vlasov a jemné líčenie z nej robia zdravú, mladú a krásnu dámu.
 
 
Naopak, tento upätý a príliš konzervatívny štýl Rumer príliš nesvedčí. Pôsobí oveľa staršie ako jej matka Demi Moore a stráca sa u nej tiež iskra, kus ženskosti a rebélie.
 
 
Rumer najskôr šokovala blond vlasmi a hneď potom aj týmto "outfitom", v ktorom sa odvážila ísť priamo na červený koberec. O tom, že bola hviezdou danej udalosti rozhodne nepochybujeme.
 

Kto vyzerá podľa vás lepšie Rumer alebo Demi?

spolu hlasovalo 391 ľudí

Obidve
7%

- Najčítanejšie -