Cigánski diabli prekvapujú

Cigánski diabli sú už doslova legendárnym zoskupením. Ich úspechy po celom svete by im mohol závidieť ktorýkoľvek umelec. Dnes odštartujú jedinečné turné so sólistom Cirque Du Soleil, tanečníkom Totti Ovidiu.

Cigánski diabli

Cigánski diabli

Zdroj: Cigánski diabli

Dnes začína výnimočné turné Cigánskych diablov po Slovensku. Vystúpia dovedna v 17 mestách od západu až po východ. Štartujú koncertom v Žiline dnes večer a pokračujú v Trenčíne, Nových Zámkoch, Myjave, Dolnom Kubíne, Košiciach, Topoľčanoch, Dubnici, Humennom, Komárne, Považskej Bystrici, Lučenci, Liptovskom Mikuláši, Ružomberku, Banskej Bystrici, Bratislave a končia 16.decembra v Trnave.

Unikátne vystúpenie

Unikátna hudobno-tanečná show je jedinečná spoluprácou Cigánskych diablov a svetoznámeho virtuózneho tanečníka, sólistu Cirque Du Soleil Totti Ovidiu. Originálne diela, odvážne aranžmány a neobvyklé hudobné kombinácie "diablov" budú ešte umocnené pohybovým majstrovstvom virtuózneho tanečníka a jeho kolegov. V programe vystúpi aj talentovaná speváčka Vanesska Šakozi a nebude chýbať ani špeciálne tanečné sólo Silvie Šarkozi. Nosným pilierom tohto projektu je spojenie virtuozity hudobníkov a tanečníkov. Všetky koncertné skladby 90 minútového programu vznikli špeciálne kvôli tomuto turné. Návštevníci budú počuť rómske hudobné motívy z viacerých kútov sveta. Renomovaní hudobníci, ktorí so svojím koncertným umením precestovali celý svet, sú zárukou vysokého umeleckého zážitku.

Vstupenky je možné zakúpiť aj z pohodlia domova na predpredaj.sk

 

Foto:
Cigánski diabli
Zdroj:
Jes

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba