Seriálová herečka Zuzana Vačková vyzerá skvelo: Čo stojí za jej premenou?

Zuzana Vačková sa venuje herectvu od útleho detstva a v súčasnosti patrí medzi naše najúspešnejšie herečky. Vďaka seriálovej postave sa dostala do povedomia širšej verejnosti, ktorej neuniklo ani to, že vyzerá oveľa lepšie ako kedysi. Ako to robí?

Seriálová herečka Zuzana Vačková sa vyzerá skvelo: Čo stojí za jej premenou?

Seriálová herečka Zuzana Vačková sa vyzerá skvelo: Čo stojí za jej premenou?

Zdroj: Archív, Ján Zemiar, Peter Frolo

Herečka Zuzana Vačková patrí medzi extrovertné typy žien a možno práve vďaka svojej otvorenosti a odviazanosti to dotiahla tak ďaleko. Po prvýkrát sa na filmovom plátne objavila už ako 12-ročná a väčšinou hrala v rozprávkach. V súčasnosti je verná svojej seriálovej postave, ktorá je bláznivá, otvorená v otázkach intímneho života a najmä s poriadnou dávkou zmyslu pre humor. 
 
Nejednému divákovi neunikla preto príjemná vizuálna premena tejto herečky. Napriek tomu, že blondínka trávi veľa času nakrúcaním, zamakala na svojej postave tvrdou drinou v posilňovni. Odrazilo sa to viditeľne na jej postave, ktorou sa môže rozhodne vo svojich 44 rokoch pýšiť. Známa herečka sa pritom nevyhýba ani spoločenským udalostiam, na ktorých vždy púta pozornosť svojou pozitívnou náladou a úsmevom.
 

V čom spočíva tajomstvo príjemnej premeny herečky Zuzany Vačkovej?

Zuzana Vačková má zrejme skvelý prístup k timemanagementu. Vie si dokonale naplánovať a skĺbiť prácu so súkromím. Napriek tomu, že je dvojnásobnou mamičkou, stíha sa venovať deťom i odreagovať sa vo fitness centre. Zuzanu v spoločnosti nikdy nenájdete zamračenú, ani nepríjemne naladenú, ale naopak, má toľko energie, že ju môže pokojne rozdávať naokolo. 
 
Rozžiarená tvár a spokojnosť, ktorá z nej srší je väčšinou spájaná so zamilovanosťou. Herečka je však momentálne sama. Jej pozitívna vizuálna premena je tak odrazom vyzretosti a vnútornej vyrovnanosti, z ktorých pramení šťastie.

Pozrite si premeny slovenskej herečky Zuzany Vačkovej a posúďte sami:

Slovenská herečka Zuzana Vačková mala pred pár rokmi silnejšie stehná a ruky, no úsmev má stále rovnaký.
 
Zuzana Vačková s trochu netypickým účesom, na aký sme pri nej v súčasnosti zvyknutí. Takáto fúkaná v kombinácii so vzorovanými šatami jej mierne pridávali roky.
 
Zuzana Vačková v jednoduchom outfite v neutrálnych odtieňoch vyzerala pohodovo a spokojne. Tento strih a účes jej veľmi pristane.
 
Herečka upustila od priemeru a so svojou dcérkou pôsobili dokonale zladené. Ružová v kombinácii s bielou ju urobili viac šmrncovnou.
 
Zuzana Vačková má skvelý timemanagment. Zamestnáva ju herectvo, venuje sa rodine, dopraje si aj šport a spoločenské udalosti, na ktorých je vždy nabitá pozitívnou energiou.
 
Slovenská herečka Zuzana Vačková v svetlej blond farbe a v odvážnom, mladistvom outfite.
 
Zuzana predviedla v jednoduchých čiernych šatách postavičku ako lusk. Strih, kopírujúci jej krivky jej maximálne sadne a robí z nej skutočnú dámu.
 
Zuzana vyzerá za posledné mesiace naozaj úžasne, spokojne a vyrovnane. Na svoj vek rozhodne nevyzerá a aj v obliekaní ide s aktuálnymi trendami.
 
Na tejto fotografii vyzerá herečka skutočne obdivuhodne. Šmrnc, iskra v očiach a vrstvený outfit = dokonalá kombinácia na jeseň.

Páči sa vám Zuzana Vačková a jej súčasný vzhľad?

97% 3%
Áno
Nie
Hlasovalo: 1086
Foto:
Archív, Ján Zemiar, Peter Frolo
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba