Presunúť na hlavný obsah

Známe tváre nášho šoubiznisu: Ako vyzerali počas štartu svojej kariéry a teraz?

Slovenské celebrity

Niektoré známe tváre nášho šoubiznisu sú súčasťou televíznej obrazovky a musia vyzerať čo najlepšie, ako sa dá. Pozreli sme sa o niekoľko rokov späť a našli sme takéto zaujímavé fotografie. Pozrite si, ako sa za tie roky zmenili!

 

Erika Judínyová 

Moderátorka prominentnej relácie Erika Judínyová bola pred pár rokmi tiež blondína, no pôsobila oveľa viac nesmelo. Líčenie bolo jemnejšie ako teraz, no Erika mala vždy cit na nové trendy a šmrncovné, ženské obliekanie.
 

Marianna Ďurianová

Známa moderátorka spravodajstva Marianna Ďurianová začala pôsobiť na televíznej obrazovke v čase, kedy hlásateľky vyzerali veľmi seriózne. Formálny štýl obliekania dnes dostal celkom iný, modernejší a sviežejší rozmer. Marianna vyzerá veľmi spokojne a pôvabne.
 

Zlatica Puškárová

Podobne je to aj s moderátorkou Zlaticou Puškárovou, ktorá starne do krásy. Blondínke rozhodne prospelo materstvo a Zlatica vyžaruje nesmiernu spokojnosť. Červená farba šiat tejto blondínke vždy pristala, veď posúďte sami.
 

Zuzana Vačková

Herečka Zuzana Vačková sa dostala do povedomia najmä svojou pobláznenou seriálovou postavou. Z hnedovlásky sa postupne stala blondínka a okrem tváre sa Zuzana postarala o premenu svojej postavy. Jej figúra odráža aktívny spôsob života a spojkoná, usmiata tvár zase zmysel pre humor, ktorý táto herečka má.
 

Miriam Šmahel Kalisová

Moderátorka Miriam Šmahel Kalisová je známa svojou nežnou tvárou a dokonalou pleťou. Kedysi krátkovlasá brunetka sa premenila na naozajstnú ženu a dlhšie vlasy jej rozhodne pristanú, rovnako ako aj svetlejší odtieň vlasov.
 

Erika Barkolová

Moderátorka Erika Barkolová je verná svojim blond vlasom, no po rokoch možno vidieť zmenu v líčení. Ubrala od výrazných farieb a menší nános mejkapu ju urobil jemnejšou. Vyzdvihnutie krásy takýmto spôsobom oceňujeme.
 

Mária Čírová

Speváčka Mária Čírová je na hudobnej scéne len pár rokov, no jej talent neunikol nikomu. Z plavovlásky sa stala čistá blondínka a mladá mamina. Mária vyzerá spokojne a oveľa ženskejšie.
 

Zuzana Haasová

Slovenská herečka Zuzana Haasová, ktorá je známa už od čias detstva je vždy ako slniečko. Zuzana  sa nedávno ukázala v novom strihu a farbe, v ktorej vyzerá mladšie a šmrncovnejšie. 
 

Premena ktorej osobnosti sa vám najviac páči?

spolu hlasovalo 1189 ľudí