Presunúť na hlavný obsah

Nenávidená i milovaná: Andrea Verešová a jej recept na dokonalú postavu!

Slovenské celebrity

Nenávidená i milovaná modelka Andrea Verešová má dokonalú postavu. Ženy jej tíško závidia a popri tom odsudzujú za jej prejav, muži sa radi pozrú a neskrývajú svoj obdiv. Čo robí preto, aby vyzerala perfektne aj napriek dvom pôrodom?

 

Tajomstvo štíhlej línie modelky Andrey Verešovej

Andrea rada predvádza svoje dokonalé krivky. Dekolt a nohy sú jej veľké prednosti, ktoré smelo ukazuje nielen na spoločenských podujatiach, ale aj v bežnom živote. Niet divu, veď za jej postavu by sa nemuseli hanbiť ani mladšie modelky. Andrea tiež pravidelne predvádza na prehliadkach slovenskej módnej návrhárky Jany Pištejovej. V jej rafinovaných a veľmi ženských róbach a modeloch vždy dokonale zažiari a stane sa hviezdou móla. 
 
Aj napriek tomu, že Andrea už niekoľkokrát  ďakovala za svoje telo najmä prírode a genetike, aj ona je len človek a o svoj vzhľad i zdravie sa starať musí. Pravidelne chodí do fitnes centra, kde naozaj poctivo maká. Ako ale sama povedala, nie je to len o tom. Pre TopStar uviedla, že pohoda a oddych je dôležitý rovnako, ako jedálniček a pohyb: „Keď mám chvíľku čas a tá možnosť je, tak si zájdem sa trošku hýčkať alebo si odpočinúť. Ja si myslím, že si to zaslúži každá pracujúca žena, ktorá má navyše ešte rodinu a deti. Keď naozaj tá príležitosť je, zájdem na masáž, lymfodrenáž, detoxykačnú, odpočinkovú kúru. To ma skutočne vždy naštartuje a príjemne ma to naladí pozitívnou energiou, dobije.“
 

Šťastie a sebavedomie

Absolvovala aj kurz jógy, vďaka ktorej je jej telo pružné a pevné. Spojenie fyzickej a psychickej aktivity dopomáha k sebazdokonaľovaniu a splynutiu so sebou samým. Dôležité je, naučiť sa byť spokojný a šťastný. Modelka Andre Verešová sa pochválila na sociálnej sieti sexi fotografiami z dovolenky, na ktorých je zachytená, ako cvičí jogu. Andrea Verešová sa nechala inšpirovať nielen týmto cvičením, ale aj životným postojom budhistu Lama ole Nydahla. Podľa nej správna kombinácia pohybu, zdravej životosprávy, rovnako ako správna dávka sexu a optimalizácia stresu vedú k dlhovekosti a k šťastnému životu každého z nás.
 

Páči sa vám postava, akú má Andrea Verešová?

spolu hlasovalo 1111 ľudí

Áno
93%
Nie
7%