Krásna Belányiová, Czoborová, Mórová a ďalšie predviedli plesové róby: Ktorej to pristalo najviac?

Počas víkendu sa konal 11. ročník plesu istej poisťovne, ktorej riaditeľom je známy podnikateľ Juraj Lelkes. Honosné priestory Reduty sa tak stali magnetom ženskej krásy a exkluzívnych plesových rób. Ktorej to podľa vás najviac pristalo?

Známe Slovenky zažiarili v takýchto plesových róbach: Ktorej to najviac pristalo?

Známe Slovenky zažiarili v takýchto plesových róbach: Ktorej to najviac pristalo?

Zdroj: HERIAL

 

Sisa Lelkes-Sklovská

Speváčka Sisa Lelkes-Sklovská opäť zostala verná svojmu jagavému štýlu. Metalická róba jej predĺžila postavu presne tak, ako by aj plesové šaty mali. Tentokrát zvolila decentný a veľmi rafinovaný výstrih, ktorý neodhalil príliš, ale ani málo. Účes bol jednoduchší a Sisa vyzerala naozaj prirodzenejšie.
 

Andrea Pálffy-Belányiová

Moderátorka Andrea Pálffy-Belányiová zažiarila v asymetrickej ligotavej róbe hnedého odtieňa. Máloktorá žena má odvahu na hnedú farbu, nakoľko nie každej pristane. Andrea však vyzerala veľmi prirodzene, pôvabne a vďaka zvýraznenému pásu aj veľmi žensky. Ten zvýraznil jej siluetu a dodal na pravej elegancii.
 

Tamara Heribanová

Spisovateľka Tamara Heribanová vždy prekvapí a inak tomu nebolo ani počas plesu. Minimalistickou róbou strohého strihu sa vymyká tendencii klasickej krásky a práve to ju robilo výnimočnou. Jednoduchosť, čistota, dôraz na prirodzenosť, ktorej odrazom je aj účes a vizáž pripomína štýl modeliek prestížnych svetových dizajnérov. 
 

Zora Czoborová

Fitnesska Zora Czoborová siahla po extravagancii, no takisto sa zamerala na lesklý materiál šiat. Hlboký výstrih zvýraznil do popredia jej ženské prednosti a Zora vyzerá na svoj vek naozaj skvelo. Príjemným kontrastom sú smaragdovo zelené šperky, ktoré podčiarkli eleganciu i vznešenosť tohto vzhľadu.
 

Diana Mórová

Herečka Diana Mórová starne do krásy a vyzerá čoraz lepšie. Na plese sa ukázala v jednoduchej róbe s rukávikmi a minimom šperkov. Vďaka perfektnej postave si to môže dovoliť, no všimnite si materiál šiat, ktorý má v sebe istú dávku provokácie. Ryšavej herečke červený rúž pristane a vie tiež, že úsmev je tým najsilnejším doplnkom ženy.
 

Gabriela Drobová

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová vždy prekvapí svojím výberom šiat. Tentokrát oživila čierno-bielu klasiku extravagantnou nariasenou sukňou. Transparentný materiál tajomne odhaľoval nohy a Gabika vyzerala naozaj exkluzívne. Červený rúž je v tomto spojení naozaj nadčasový a skvelou bodkou.
 

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová tento raz zvolila na ples užšiu róbu s hlbokým výstrihom, ktorý je v kombinácii s precíznym strihovým riešením naozaj rafinovaný. Vyčesaný drdol a visiace náušnice jej dodali na elegancii a pôvabe. Lekárka je dôkazom toho, že menej znamená niekedy viac.
 

Barbara Heribanová

Študentka a mladšia dcéra manželov Heribanovcov, Barbara Heribanová zostala vo výbere plesových šiat verná čiernej, ktorú poňala naozaj bravúrne. Napriek tomu, že jednotlivé detaily sú tiež čierne, róba je zvýraznená akcentom na úzky pás, či odhalené ramená, ktoré si Barbara jednoznačne môže dovoliť. Masívny náhrdelník zvýraznil do popredia jej vizáž a prirodzenú krásu.
 

Mária Zelinová

Modelka a moderátorka Fashion TV Mária Zelinová má priam ideálnu postavu na úzku róbu, ktorá kopíruje jej ženskú siluetu. Čipka, z ktorej sú rukávy a časť dekoltu dodáva šatám, ale aj ich nositeľke na elegancii a v kombinácii s retro účesom a vizážou je Mária stelesnením skutočnej dámy.
 

Ktorej známej tvári to podľa vás najviac pristalo?

Sisa Lelkes-Sklovská
2%
Andrea Pálffy-Belányiová
32%
Tamara Heribanová
1%
Zora Czoborová
3%
Diana Mórová
4%
Gabriela Drobová
0%
Alena Pallová
12%
Barbara Heribanová
1%
Mária Zelinová
45%
Hlasovalo: 1846
Foto:
Herial
Zdroj:
Mon

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba