Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie páry slovenského a českého šoubiznisu za rok 2013: Kto je na tom lepšie?

Slovenské celebrity

O tom, že dámy slovenského a českého šoubiznisu sa vedia čoraz krajšie obliecť, nepochybujeme. Tentokrát sme zaostrili aj na ich partnerov a vybrali sme tie najštýlovejšie páry za rok 2013. Kto víťazí u vás na plnej čiare?

 

Soňa Skoncová a Robo Reis

Modelka a moderátorka Fashion TV Soňa Skoncová patrí medzi jednu z najlepšie oblečených žien na Slovensku. Street style počas večierkov strieda elegancia a ženskosť. Á-čkový strih sukne a krátky top dokonale vyzdvihujú Sonine prednosti a doplnky podčiarkujú celkový vzhľad. Jej partner  Robo stavil na neformálny štýl, no eleganciu si vďaka čiernej zachoval. Strih a aplikácie na bunde ikonickej značky vytvárali príjemný dojem.
 

Gabriela Drobová a Karol Ruman

Riaditeľka Fashion TV Gabriela Drobová tvorí už dlhý čas pár so známym podnikateľom Karolom Rumanom. Dvojica sa často pohybuje na rôznych VIP večierkoch, čomu prispôsobuje aj svoj štýl obliekania. Hoci ide väčšinou o formálne, spoločenské oblečenie, Gabika dbá na to, aby vyzerala ako dáma a v šatách je vždy neprehliadnuteľná. Ani jej partner nezaostáva a obleky rozhodne nevolí nudné a neutrálne, ale pokojne sa odváži aj na takýto odtieň ružovej.
 

Dara Rolins a Patrik "Rytmus" Vrbovský

Speváčka Dara Rolins a Patrik "Rytmus" Vrbovský tvoria pár už dva roky a ich štýl obliekania dokonale ladí. Nie farebne, ale typovo. Obidvaja majú radi street stylové kúsky, pričom Dara nikdy nezabudne na vyzdvihnutie svojej ženskosti. Rafinované kúsky zvyčajne nosí ako vrch a skombinuje ich s nohavicami alebo džínsami. Rytmus svoj jednoduchý štýl dopĺňa doplnkami ako okuliare, hodinky, či šperky a spolu vyzerajú naozaj luxusne.
 

Veronika Ostrihoňová a Matej „Sajfa“ Cifra

Moderátor Matej „Sajfa“ Cifra s priateľkou Veronikou Ostrihoňovou tvoria naozaj štýlový pár. Matej skombinoval červené nohavice s tmavo-modrým sakom a pásikavou košeľou a vyzeral naozaj moderne. Veronika stavila na kožené nohavice, flitrovaný vrch, ktorý na blondínke dokonale vynikne a rozžiaril ju. Veľmi pôsobivé sú aj doplnky – clutch kabelka a vysoké topánky so zlatými aplikáciami.
 

Simona Krainová a Karel Vágner

Modelka Simona Krainová pôsobí po boku svojho partnera Karola Vágnera nesmierne šťastne a obaja sa dopĺňajú, aj čo sa štýlu týka. Simona vždy presne vie, aký outfit zvoliť na danú príležitosť. Keď má vyzdvihnúť svoju ženskosť, tak ju vyzdvihne a jej partner rozhodne nezaostáva. Ležérne elegantný štýl odráža jeho cit pre módu a najnovšie vychytávky. Vytvárajú tak kontrast, ktorý je príjemný na oko.
 

Taťana Kuchařová a Ondřej Brzobohatý

Najkrajšia žena sveta z roku 2006 Taťana Kuchařová a jej partner hudobník a herec, Ondřej Brzobohatý tvoria podľa mnohých priam rozprávkový párik. Na spoločenských večierkoch sa objavia vždy dokonale upravení s dôrazom na pôvab a šarm. Pri pohľade na nich sa ťažko hľadá niečo, čo by sa im dalo vytknúť, vyzerajú totiž ako z Hollywoodu.
 

Andrea Verešová a Daniel Volopich

Modelka Andrea Verešová s manželom Danielom Volopichom patria medzi vzácnych hostí prestížnych udalostí a večierkov. Andrea si dá vždy obzvlášť záležať na výbere šiat, v ktorých jednoznačne patrí medzi najžiarivejšie v rámci večera. Ladné krivky, ženskosť a vznešenosť sú charakteristickými vlastnosťami pri pohľade na ňu. Daniel, ktorý sa v obliekaní drží konzervatizmu má čo robiť, aby si ju ustrážil.
 

Petra Faltýnová a Leoš Mareš

Modelka Petra Faltýnová a moderátor Leoš Mareš tvoria už nejaký ten rok pár. Leoš má naozaj vkus na ženy a Petra patrí medzi tie, ktoré sa vedia obliecť tak, aby zvýraznila svoje ženské prednosti. Vo výbere outfitov je jedna z najodvážnejších a vďaka sebavedomiu vie odprezentovať aj to, čo by inak vyznelo "lacno".
 

Ktorý pár je podľa vás TOP?

spolu hlasovalo 1889 ľudí