Presunúť na hlavný obsah

Známa Slovenka vyzerala v detstve ako Pipi: Spoznávate malú "ryšaňu" na obrázku?

Slovenské celebrity

Ryšavé vlasy, svetlá pokožka pokrytá pehami. Toto sú veci, ktoré by nám v detstve mohli robiť medzi spolužiakmi problémy. Vysmievanie sa niekomu, kto je iný, je u detí častým javom. Ale to, čo medzi deťmi pôsobí skôr smiešne, môže v dospelosti „vypáliť“ úplne inak. Spoznávate malú „ryšaňu“ na obrázku?

 
Typickým príkladom ryšavej krásky je slovenská herečka Táňa Pauhofová, ktorá sa momentálne radí medzi najkrajšie a najtalentovanejšie herečky slovenskej scény. Hrala vo viacerých filmoch, ako napríklad Román pre mužov, Láska rohatá. Najnovšia snímka, kde ju môžeme vidieť sú Nežné vlny. Taktiež na divadelných doskách si zahrala v niekoľkých inscenáciach. Anna Karenina, Feministky, Konečná stanica túžba a excelovala v najznámejšom Goetheho diele Faust. Za svoje herecké výkony získala mnoho ocenení. 
 
 
Už ako malé dievčatko si mala možnosť zahrať v televíznom seriáli Škriatok, kde stvárnila Evku, ktorá spolu s Petrom pochopila hodnoty ľudskej tvorivosti vďaka počítačovému škriatkovi. Ako môžeme na fotografiách vidieť, črty pre ňu typické, ju sprevádzajú od detstva. Šibalský a pritom nevinný výraz, vtedy ešte malej herečke, priniesli v dospelosti obdiv a úspech.
 
Na verejnosti sa Táňa vždy ukáže perfektne upravená. Herečka veľa make-upu rozhodne nepotrebuje. Svoju prirodzenú krásu väčšinou zvýrazňuje červeným rúžom, ktorý vytvára kontrast s jej „snehulienkovou“ pokožkou a ryšavými vlasmi. Neustále pôsobí žensky a prirodzene.
Do spoločnosti chodí v skvelých outfitoch, ktoré sú šik, trendy a pritom i sexi. Táňa móde naozaj rozumie, o čom nás presviedča pri každej príležitosti.
 

Máte radi herečku Táňu Pauhofovú?

spolu hlasovalo 852 ľudí

Áno
91%
Nie
9%

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe