Presunúť na hlavný obsah

Sexi Monika Bagárová, nádherná Táňa Pauhofová žiarila ako nikdy predtým a ďalšie!

Slovenské celebrity

Galavečer 17. ročníka Krištálového krídla sa niesol tradične v duchu oceňovania najvýznamnejších osobností Slovenska. Známe dámy spoločenského života zažiarili v takýchto nádherných róbach. Vyberte tú NAJ!

 

Táňa Pauhofová

Slovenská herečka Táňa Pauhofová sa stala laureátkou Krištáľového krídla v kategórii Divadlo a audiovizuálne umenie, no v čase oceňovania hrala v SND. Na afterparty však prišla v tejto nádhernej róbe, ktorou zatienila všetky prítomné dámy. Červené šaty sú ako stvorené pre ryšavky a herečka v nich pôsobila naozaj ako bohyňa.
 

Monika Bagárová

Česká speváčka Monika Bagárová má ideálnu postavu na to, aby si mohla dovoliť aj odvážne kúsky zo svojho šatníka. Transparentný top, cez ktorý presvitala čierna podprsenka, doplnila elegantným sakom a výrazným šperkom. Všimnite si, že Monika nemala na sebe topánky s vysokým podpätkom, no napriek tomu bol jej outfit adekvátny a vyzerala úžasne a s poriadnou dávkou šmrncu.
 

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová je známa svojím minimalistickým štýlom s dôrazom na jednoduchosť, čistotu a nadčasovosť. Tentokrát vynikla v bielej róbe, ktorá pôsobila decentne a zahaľovala ju od hlavy až po päty. Práve takáto elegancia vie vyznieť na štíhlej postave veľmi pôsobivo a očarujúco. Moderátorka zvolila zlaté doplnky a tiež lodičky.
 

Karin Haydu

Moderátorka Karin Haydu vynikla v róbe pozostávajúcej z korzetu a šifónovej sukne. Strieborný korzet dokonale vytvaroval jej prednosti a tento studený odtieň korešpondoval a tmavovlasou kráskou. Karin tentokrát zvolila účes s jemnými vlnami a nezabudla ani na doplnky v striebornej. Známa moderátorka pôsobila jemne a nežne.
 

Jarmila Lajčáková-Hargašová

Moderátorka Jarmila Lajčáková Hargašová zvolila na galavečer čierno-bielu klasiku, ktorá jej predĺžila postavu a pekne formovala siluetu. Krátky účes nespútaných vĺn bol spolu s vizážou neprehliadnuteľný a vďaka nemu vyzerala Jarmila naozaj šmrncovne a mladistvo, veď posúďte sami.
 

Helena Krajčiová

Slovenská herečka Helena Krajčiová v tehotenstve nesmierne žiari a v tejto krémovej róbe, kopírujúcej jej bruško jej to naozaj pristalo. Rozpustená ryšavá hriva a červený akcent na listovú kabelku vytvárali zaujímavú súhru aj so zelenými náušnicami. Jednoduché, vkusné a šmrncovné.
 

Gabriela Škrabáková-Kreutz

Herečka Gabriela Škrabáková-Kreutz zvolila saténové šaty s výraznými farebnými motívmi. Štýl viazania okolo krku zvýraznil do popredia jej ramená a šaty v kombinácii so zlatou vyzerali príjemne. Herečka pôsobila milo a spokojne.

Danka Barteková

Úspešná slovenská strelkyňa Danka Barteková zvolila na galavečer krémovú bielu róbu s ráporkom, ktorý odhaľoval kúsok z jej kože. Zaujímavá bola kombinácia materiálov a spojenie tejto róby s doplnkami. Športovkyňa sa zamerala na výraznú zelenú v podobe clutch kabelky a topánok. Vyzerala veľmi jemne a elegantne.

Kto sa vám páčil najviac?

spolu hlasovalo 2317 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus