Presunúť na hlavný obsah

Bezchybná Kate Middleton s mejkapom a bez neho: Odhalila tajomstvá z jej kúpeľne!

Zahraničné celebrity

Vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton je stelesnením prirodzenej ženskej krásy, či už s mejkapom alebo bez neho. Vypátrali sme, aké zázraky používa!

Základ je dôkladná starostlivosť o pleť, s ktorou súvisí silné vyžarovanie 

Hoci si Kate dopraje raz za mesiac rozmaznávanie priamo v salóne krásy, základ starostlivosti o jej zovňajšok tvoria bežne dostupné kozmetické produkty. Vojvodkyňa z Cambridge používa pleťovú masku z radu Deborah Mitchells alebo The Heaven Bee Venom Mask, ktorá je pravidelnou súčasťou jej starostlivosti o pleť. Na odstránenie odumretých kožných buniek používa Karin Herzog Mild Scrub Exfoliator. Práve toto ošetrenie z jej pleti robí dojem nabudenosti, oddychu a sviežosti. Hydratáciu pleti si dopraje s výrobkom Karin Herzog Vita-A-Kombi 1, ktorý detoxikuje pleť, hydratuje ju a vytvára rovnováhu buniek. Hoci má Kate prirodzene krásne črty, jej pleť je aknózna. Používa preto malý zázrak v podobe tubičkového krému od tej istej značky. Tá má funkciu hojivého zázraku, ktorý zmierňuje tiež pluzgiere, opary či potláča vznik pigmentových škvŕn. Kate bola tiež údajne pristihnutá, ako si kupuje krém Nivea's Visage Pure & Natural Moisturising Day Cream, čo je dôkazom toho, že na to, aby ste sa starali o svoj zovňajšok nemusíte míňať len na drahé produkty. Lancome Hydra Zen Neurocalm je zase hydratačný krém na upokojenie pleti, na ktorý bez problémov môžete naniesť aj mejkap. V kúpeľni Kate má takisto svoje miesto.

Vlasy sú korunou ženskej krásy

Kate má prirodzene kučeravé vlasy, takže starostlivosť o ne je preto oveľa viac dôkladnejšia. Kate zabraňuje krepateniu vlasov pravidelnou dávkou brazílskeho keratínu, ktorý dodáva vlasom pružnosť a ochranu. Lesk a zdravé končeky udržiava raz mesačne produktom Kérastastase Nutritive Oléo-Relax. Tajomstvo jej prirodzenej krásy vlasov však spočíva vo farbe na vlasy, ktorá je založená na prirodzenosti. V salóne, kde chodieva používa farbu L’oreal Symbio a Fuente Organic colour.

Dekoratívna kozmetika na zvýraznenie krásy

Prirodzenú farbu a jednoliaty odtieň pleti dosahuje Kate mejkapom Laura Mercier Oil-Free Tinted Moisturizer SPF 20. Na rozžiarenie v podobe svetlejších častí pleti používa YSL Touche Eclat Radiant Touch Pen. Neoodeliteľnou súčasťou kozmetickej výbavy je aj bronzer Bobbi Brown Shimmer Brick Compact, ktorý z nej vyčaruje neprehliadnuteľnú princeznú. Lícne kosti zvýrazňuje s jemne ružovou tvárenkou Bobbi Brown Pale Pink Blush. Očnú linku si robí s Lancome's Artliner, ktorá je vhodná aj pre tých, ktorí majú roztrasené ruky. Táto linka nevytvára nerovnú čiaru a pôsobí jednoliato. Maskaru používa Lancome's Hypnose Mascara, ktorá jej dokonale otvorí oko a jej pohľad je naozaj dominantný (môžete si všimnúť, že Kate nosí prirodzené odtiene pier a akcent kladie na zvýraznenie očí). Na odličovanie používa Karin Herzog Professional Cleanser

Nezabudnuteľnou súčasťou každej ženy je parfum. Počas výnimočnej udalosti, akou bol sobáš mala Kate na sebe Illuminum White Gardenia Petals Perfume, ale priznala, že inklinuje aj k Jo Malone London.

Ak vás zaujíma život Kate Middleton viac, prečítajte si knihu Kate - budúca kráľovná. Objednať si ju môžete cez internetové kníhkupectvo iPark.sk alebo priamo TU.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe