Presunúť na hlavný obsah

Šarmantné Slovenky, ktoré vek netrápi: Tieto hviezdy starnú do krásy!

Slovenské celebrity

Na Slovensku máme naozaj krásne ženy! Mladé či staršie, našim ženám sa naozaj nemôže uprieť fakt, že patria medzi najkrajšie na svete. Súhlasíte?

Yvetta Blanarovičová (51)

Herečke, ktorá pôsobí najmä u našich západných susedov, by ste hádali o polovicu menej rokov ako v skutočnosti má. Dokonalá postava a tvár bez vrások dokazujú, že aj žena po päťdesiatke môže byť atraktívna a vyzerať krásne.

Henrieta Mičkovicová (47)

Šarmantná Heňa patrí medzi ženy, ktoré vyzerajú na svoj vek vynikajúco. Herečka si potrpí na kvalitné jedlo a kozmetiku, čo je vidieť aj na jej pleti. Podľa vlastných slov nie je fanúšikom diét ani plastických operácií, skôr sa stará o to, aby bolo to, čo je na tanieri, zdravé a kvalitné.

Soňa Mullerová (52)

Moderátorka vždy dbala na svoju líniu a zdravý životný štýl, čo sa odzrkadlilo aj na jej dokonalom výzore bez chybičky krásy. Soňa sa zdravo stravuje a nevynecháva ani dlhé prechádzky so psom, aby sa cítila dobre a mala pohyb.

Zora Czoborová (47)

Bývalá fitneska vie, ako sa udržať v kondícii, učí to dokonca aj iné ženy na svojich tréningoch. V spoločnosti je vždy dokonale zladená a s radosťou necháva vyniknúť aj jej krivky. Mimochodom, tie by jej mohli závidieť aj o dvadsať rokov mladšie slečny.

Beáta Dubasová (50)

Tmavovlasá speváčka sa odjakživa môže pýšiť postavou školáčky. Za figúru vraj vďačí genetike, Beáta sa v jedle nijak výrazne neobmedzuje a rada si dopraje sladké. Jej príjemný prejav len podčiarkuje celkový svieži vzhľad.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus