Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie šaty šoubiznisu: Okúzľujúca Cibulková, sexi Verešová a Hantuchová ako bohyňa!

Slovenské celebrity

Každá žena sa chce páčiť a vyzerať najlepšie, ako sa dá. Obzvlášť, ak ide o prestížnu a dôležitú udalosť. Pozreli sme sa na známe Slovenky a najkrajšie šaty, v ktorých zažiarili ako skutočné hviezdy večera. Vyberte tú NAJ!

 

Dominika Cibulková

Slovenská tenistka Dominika Cibulková žiari v posledných mesiacoch šťastím, ako nikdy. Hoci je vzhľadom na svoje povolanie väčšinou v zahraničí, na spoločenských večierkoch domácej pôdy ju vidno málokedy. Naposledy zažiarila v takýchto ružových mini šatách s aplikáciami, v ktorých vyzerala naozaj okúzľujúco.
 

Karolína Chomisteková

Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková momentálne vládne najkrajším ženám na Slovensku. V takejto zlatej róbe, ktorá kopírovala jej siluetu vynikli jej krivky do popredia. Karolína v nich vyzerala veľmi žensky a maximálne pôvabne.
 

Soňa Skoncová

Modelka, blogerka a moderátorka Fashion TV Soňa Skoncová je v móde ako doma. Vždy vie, čo jej pristane a hoci sú tieto šaty čierne a bez výstrihu, Soňa vie, ako zaujať. Prednú časť zvýraznila náhrdelníkom a na zadnej časti prekvapila odhaleným chrbtom. Ženské krivky a sexi vystreté telo z nej robili neprehliadnuteľnú dámu.
 

Daniela Hantuchová

Tenistka Daniela Hantuchová je na Slovensku málokedy, no jej štýl v spojitosti s dokonalou postavou stojí rozhodne na zhliadnutie. V krátkych transparentných minišatách absolútne vynikli jej dlhé nohy, štíhla postava a zároveň dôležité partie boli rafinovane zakryté. Jednoducho, bohyňa!
 

Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová sa o svoju postavu stará, ako sa len dá. Práve v róbach vždy vynikne jej vypracovaná postava. Vyberá si veľmi ženské strihy s vysokým rázporkom. Vďaka elegantnému a premyslenému strihu šiat vynikne jej sexepíl. 
 

Jana Tomas

Stylistka Jana Tomas má osobitý postoj k móde. Jej outfity sú vždy originálne a nadčasové. Nechýbajú ani farby, v ktorých ako jedna z mála rozhodne má odvahu. Dlhú sukňu v pastelovej zelenej skombinovala s korzetovým topom a podčiarkla minimalistickým opaskom v zlatom prevedení.
 

Šaty ktorej dámy sa vám najviac páčia?

spolu hlasovalo 2583 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe