Presunúť na hlavný obsah

10 kíl dole a Erika Barkolová vyzerá na nepoznanie: Predviedla postavičku ako lusk!

Slovenské celebrity

Známa moderátorka Erika Barkolová sa nedávno objavila v spoločnosti v takejto plesovej róbe, v ktorej vyzerala naozaj na nepoznanie. Za jej premenou je 10 kíl dole. Zdá sa, že 36-ročná kráska s pribúdajúcimi rokmi skôr mladne, veď posúďte sami!

 
Moderátorka Erika Barkolová patrí medzi tie ženy, ktoré vďaka svojim ženským prednostiam pútajú pozornosť hneď na prvý pohľad. Blond vlasy, bujné poprsie a bezprostredné vystupovanie robí túto ženu naozaj neprehliadnuteľnou. Nedávno zažiarila v takejto róbe počas plesu istej poisťovne. To, že Erika má rada do istej miery extravaganciu, dôraz na ženské prednosti je známe. Jej vzhľad a štíhla línia ju však premenili na nepoznanie.

Pevná vôľa vo fitness centre a tvrdá drina

Ako sme vás dávnejšie informovali, Erika Barkolová od konca augusta dennodenne tvrdo drie v posilňovni. Hoci je športový typ a aj dovtedy viedla aktívny život, chýbalo jej niečo, čoho by sa mohla „chytiť“. Prezradila, že každý potrebuje nejaký ten impulz, aby sa naštartoval. Ona si vybala ako motiváciu účasť na Miss Bikini Fitness. Spolu s osobným trénerom naštartovala metabolizmus a trikrát za týždeň posilňovala postupne aj s činkami. Vtedy vyhlásila, že napriek tomu, že behá, bicykluje a šport má rada, niekedy to nestačí a s pribúdajúcim vekom sa postava jednoducho mení. Ak chceme nejako vyzerať, musíme jednoducho podľa nej zabrať a upraviť tiež stravu.
 

V čom spočíva jej tajomstvo dokonale oddýchnutej pleti?

Moderátorka Erika Barkolová sa pred objektívom fotoaparátov a kamier objavuje v rámci svojej práce často. Dôraz na to, aby vyzerala skvelo, je preto na mieste. V minulosti podstúpila estetický zákrok na odstránenie kruhov pod očami, vďaka ktorému vyzerá ako po čerstvom spánku. Na plese sa Erika ukázala v novom vzhľade, aj čo sa týka vlasov a ich novej podoby. Má ich dlhšie a hustejšie. Všimnite si tiež výrazný červený rúž. Ten jej rozžiaril tvár viac ako ktorýkoľvek rozjasňovač a dodáva na ženskosti. 
 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus