Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré neriskujú materstvo kvôli postave: Tieto krásky radšej vychovávajú krsňatá, netere či synovcov!

Zahraničné celebrity

Majú to skvele vymyslené! Celebritám síce tikajú biologické hodiny, no namiesto vlastných detí ich zamestnávajú krstňatá, netere či synovci. Bez toho, aby si materstvo odniesla ich postava. Chcete vedieť, ktoré známe tváre sú "tetušky na pohľadanie"?

Byť PANK má svoje výhody – naučíte sa dokonale zaobchádzať s deťmi, spoznáte všetky strasti a slasti, ktoré so sebou rodičovstvo prináša. Bez toho, aby sa vaše „materstvo“ prejavilo na vašej postave. Skvelé, čo poviete?

Výpomoc na pohľadanie

Výraz PANK – Proffesional aunt no kids, vznikol ako inak, za veľkou mlákou. Konkrétne, štyri roky dozadu ho začala používať sociologička Melanie Notkinová. Stále neviete, čo byť PANK znamená? PANK sú ženy, ktoré zatúžili pomáhať s výchovou detí, rozmaznávať ratolesti, ktoré sa nachádzajú v ich blízkosti. Bez toho, aby mali svoje vlastné. Svojich zverencov dokonale hýčkajú, zahŕňajú pozornosťou a darčekmi takými štedrými, že nám sa o nich nesnívalo ani na Vianoce.

Dokonalá teta

Aká je? Dobre zabezpečená karieristka, ktorá má okolo tridsaťpäťky a veseo ignoruje tikanie biologických hodín. Pre prípad, že by jej dieťa ohrozilo kariéru. Stačí, keď sa porozhliadneme v Hollywoode, kde sa to len hemží štyridsiatničkami, ktoré majú čo sa materstva týka, dávno za zenitom, no svet filmu a hudby ich uctieva ako modly. Cameron Diaz, Jennifer Aniston, Eva Longoria, speváčka Kylie Minogue... A mohli by sme pokračovať. Ženami, ktoré sa boja odhodlať na vlastné deti, je hudobná a filmová brandža preplnená.

Darčeky a bohatý program

Presne to teta PANK svojmu milovanému krstňaťu, neteri či synovcovi, splní do bodky. Nebude dieťa týrať ani prehnanou výchovou, je tu len na zábavu, tak kto by ju nemiloval? Svoje o tom vie aj obľúbená Rachel, ktorá má blízko k dcére jej najlepšej priateľky Courtney Cox, Coco. Ani Khloe Kardashian nezaostáva, a veselo rozmaznáva svoju neter North, dieťa hviezdneho páru Kim Kardashian a Kanye Westa. Slávne mamičky tak majú o svoje ratolesti postarané, s radosťou ich zveria iným slávnym ženám, ktoré si tak môžu svoje materinské pudy otestovať a natrénovať riamo na vlastnej koži.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus