Presunúť na hlavný obsah

Úžasné "vychytávky" do domácnosti, ktoré si zamilujete: Zdanlivo nepotrebné veci oživia váš interiér!

Bývanie

Máte doma nepoužiteľné kúsky a neviete čo s nimi? Prinášame vám niekoľko naozaj vkusných doplnkov, ktoré si vyrobíte za pár minút a oživia vašu domácnosť.

 

Nežná dekorácia

Máte byt alebo dom plný zaváraninových fliaš a neviete, čo s nimi? Škoda ich mať iba schované niekde v pivnici. Vyskúšajte náš tip a urobte si z nich vkusnú a netradičnú dekoráciu, ktorá sa hodí kamkoľvek.

Netradičná lampa

Pokiaľ vás už nebaví vaša stará lampa, no je vám ľúto ju vyhodiť, oživte ju modernými prvkami. Vyšínavé dečky alebo kúsok záclony vám pomôžu vo výrobe. Nebojte sa experimentovať a pokojne využite aj iné materiály a farby. Dodajú vášmu príbytku nádych domova a tepla.

Kombinujte nekombinovateľné

Staré s novým. Momentálne najviac diskutovaná téma domáceho dekorovania. Nebojte sa toho a vyskúšajte aj to, čo sa vám na prvý pohľadnezdá. Napríklad takéto staré kufre môžu byť príjemným spestrením obývačky alebo spálne. A to aj napriek tomu, že máte domácnosť zariadenú v modernom štýle.

Rebrík na niekoľko spôsobov

Malý alebo veľký, je možné ho využiť na viac spôsobov, ako si myslíte. Rebrík už dávno nie je iba pomôcka pre nízkych ľudí. Pozrite sa, ako zaujímavo ho môžete využiť aj v kúpeľni. Stačí vám k tomu zopár kvetov alebo iných dekoratívnych predmetov a originálny kúsok je na svete.

Pre milovníkov vína

Tí, čo obľubujete tento lahodný mok, zbystrite pozornosť. Takáto pekná a zároveň praktická polička dodá vašej kuchyni prírodný nádych. Staré dosky tak nemusíte zahodiť, ale využiť vo svoj prospech. Stačí vám zopár klincov a netradičná vintage dekorácia je na svete. Dnes je veľmi trendy kombinovať drevené doplnky s modernými prvkami v domácnosti.

Zo starého exkluzívne

Pamätáte si na zdobené tácky našich mám, na ktorých prestierali vždy, keď prišla návšteva? Všetci ich máme doma a nevieme, čo s nimi. Pozrite sa, ako pekne a zaujímavo ich môžete využiť vo vašom  interiéri. Pôsobia honosne a majú v sebe i kus histórie.

Staré okenné rámy

Namiesto drahých obrazov využite to, čo máte po ruke. Pokiaľ máte veľké a prázdne steny, tento bod je pre vás, ako stvorený. Využite staré okenné rámy a vytvorte si tak nedbalé dekorácie, v ktorých sa snúbi vintage štýl s eleganciou.

Dvere na milión spôsobov

Dvere majú, okrem praktického úžitku, aj ozdobný. Nielenže sa používajú, aby niečo oddelili, ale dokážu plniť aj funkciu poličiek a krásneho bytového doplnku. Pozrite, ako jednoducho a pritom štýlovo pôsobia tieto poličky zo starých dverí, jedálenský stôl, či dokonca záhradné dvere na stene.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe