Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Lifestyle

Lifestylový magazín FEMINITY hľadá originálne tváre, ktoré sa chcú svojou činnosťou zviditeľniť. Poďte do toho s nami!

Redakcia FEMINITY sa rozhodla zapojiť do svojej práce aj vás, čitateľov, ktorí sa môžete stať súčasťou obsahu nášho lifestylového magazínu. Hľadáme zaujímavých ľudí, ktorí sa venujú vlastnému biznisu alebo záľubám natoľko, že by sa ním chceli podeliť a zviditeľniť sa.

Môžete byť módni blogeri, food blogeri alebo nechtárky. Otvorené dvere sú aj pre grafikov, maliarov, tatterov, bytových dizajnérov a rôzne iné remeslá, o ktorých sme možno ani doposiaľ netušili. Čím netradičnejšie, tým lepšie. Dôležité je, zaujať nás!

Stačí, ak nám na mail info@feminity.sk (predmet: Zviditeľni sa s FEMINITY) pošlete krátku vizitku o sebe. Kto ste, čomu sa venujete, prečo ste sa rozhodli pre túto činnosť a ako vám táto práca zmenila život. Pokojne to môže byť aj vo forme príbehu. Nezabudnite nám však všetko zdokumentovať a poslať aj sprievodné fotografie alebo videá.

ZASLANÍM INFORMÁCIÍ A FOTOGRAFIÍ SÚHLASÍTE S POUŽITÍM TÝCHTO MATERIÁLOV PRE REDAKČNÉ ÚČELY V PODOBE ČLÁNKU V RÁMCI PROJEKTU "ZVIDITEĽNI SA S FEMINITY".

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! bude prebiehať od 7. júla 2014 do 15. septembra 2014. Každý týždeň vám predstavíme krátku vizitku jedného z vás, ktorý môže byť skvelou inšpiráciou a motivátorom pre ostatných. Celkovo vás teda bude 10 nových tvárí a o najzaujímavejšej vizitke bude rozhodovať počet like-ov daného článku.

V zahraničí sa prostredníctvom internetu preslávili napríklad módna blogerka Chiara Ferragni,  Song of Style, majiteľka najsexi zadočku Jennifer Selter, street-stylový fotograf Tommy Ton, sexi model Alex Minsky a mnoho ďalších. 

Módna blogerka Song of Style

 

Model bez jednej nohy Alex Minsky

 

Food stylistka Joann Pai

 

Máte otázky, neváhajte sa pýtať...