Presunúť na hlavný obsah

Hollywoodske krásky v bikinách a bez retuše: Sexica Kate Upton na nepoznanie, Kardashianka bez hanby!

Zahraničné celebrity

Ako vyzerajú hollywoodske hviezdy, keď zrovna nežiaria v najluxusnejších róbach a odhalia kus kože? Niektoré vyhasnú, iné sú ešte viac sexi, veď posúďte sami!

Kim Kardashian

Ostro sledovaná hollywoodska hviezda reality show Kim Kardashian sa netají tým, že pravidelne nosí zoštíhľujúcu bielizeň pod šatami. Na jednej strane Kim nie je spokojná so svojimi oblými krivkami a hanbí sa za ne, no na druhej strane robí všetko pre to, aby ich zvýraznila ešte viac – viď tieto biele plavky. Môže byť však kľudná, (nielen) Američanom sa takéto plnšie tvary veľmi páčia.

Beyoncé

Kráľovná popu, z ktorej na pódiu srší sexepíl je v civile úplne iná. Beyoncé počas relaxu vôbec nerieši, či je za sexicu alebo nie, dôležité je pohodlie. V takomto strihu plaviek by ju však málokto čakal a istým spôsobom sa z nej vytratila ženskosť, no čokoládová sexica vyzerá napriek tomu stále dobre.

Kate Upton

Prirodzene obdarená sexbomba Kate Upton, ktorá svojimi bujnými tvarmi púta pozornosť z tituliek najznámejších magazínov je aj v civile krásna žena, no to, čo má veľké, nie sú len prsia. Kate s postavou jablko má síce krásne štíhle nohy, no jej bruško nie je zrovna ploché. Dámy, ktoré pri nej chytali depresiu si tak môžu vydýchnuť. Aj ona má svoje „problematickejšie“ partie.

Candice Swanepoel

Jeden z najslávnejšich anjelov Victoria's Secret Candice Swanepoel má telo bohyne a výraz anjela. V civile je však táto blondínka oveľa viac zaujímavejšia a to hlavne svojou prirodzenosťou. Nemá problém priznať, že jej prsia sú bez vystuženej podprsenky oveľa menšie ako v katalógu spodnej bielizne a so svojím telom je spokojná.

Selena Gomez

Speváčka Selena Gomez rastie do krásy a po tom, čo prežívala neustále rozchody a opätovné zaláskovanie s Justinom Biebrom sa z nej stáva naozajstná žena. Jej outfity aj mimo pláže sú volené tak, aby zvýraznila úzky pás a ženské prednosti. V tvári je však nevinné dievčatko stále.

Pamela Anderson

Hviezda 90-tych rokov Pamela Anderson bola vždy spájaná s červenými plavkami a bujnými prsiami. Silikónová kráska pred rokom upustila od prvoplánovej krásy s nádychom vulgárnosti a stala sa z nej iná bytosť. V čiernych celých plavkách vyzerala elegantnejšie a oveľa viac sexi.

Heidi Klum

Jedna z najpopulárnejších supermodeliek Heidi Klum má postavu aj po štyridsiatke veľmi obdivuhodnú. Všimnite si najmä vypracované bruško, ktoré je odrazom tvrdej driny. Napriek tomu, že Heidi veľakrát zvolila športový typ plaviek, tentokrát v trojuholníkoch doslova žiarila.

Izabel Goulart

Topmodelka Izabel Goulart patrí medzi ženy, ktoré v súkromí vyzerajú ešte lepšie ako na fotografiách. Brunetka deň čo deň cvičí a jej postava je toho odrazom. V plavkách vyzerá doslova ako bohyňa a vynikne na nej každý jeden kúsok. 

- Najčítanejšie -