Presunúť na hlavný obsah

Dcéra najkrajšej Slovenky je naozaj okúzľujúca: Ani v civile nestráca na svojom pôvabe!

Slovenské celebrity

Exotické črty tváre, hlboký hypnotizujúci pohľad a iskra, ktorá z nej srší prezrádza o tejto krásnej žene viac, ako by ste povedali. Uhádnete, o koho ide?

Je to už dávno, keď sa Ivana Christová stala najkrajšou ženou v Česko-Slovensku, no ani po toľkých rokoch nestratila na šarme. Vyzrela do absolútnej harmónie, čo sa odrazilo na jej vzhľade. Iskru v očiach, prirodzený úsmev a charizmu má stále rovnakú ako kedysi. 

Jej dcéra Daniela je jej mladšou kópiou, ktorá zdedila po mamine všetko, čo sa dá. Len nedávno bola ešte malým dievčatkom a dnes je z nej krásna dospelá žena. Brunetka má po svojom otcovi, Francúzovi s vietnamskými koreňmi exotické črty. Práve tie ju robia natoľko výnimočnou, že ju na ulici nemáte šancu prehliadnuť. Pred objektívom fotoaparátu pôsobí prirodzene a veľmi vyspelo. 

Priateľský vzťah medzi matkou a dcérou

Vzťah medzi Ivanou a Danielou je odrazom moderného vzťahu, postaveného na báze priateľstva. Tieto dve dámy vyzerajú naozaj šarmantne a prirodzene krásne. Na nič sa nehrajú, pôsobia bezprostredne a pokiaľ sa dá, šoubiznisu sa vyhýbajú. Rozhodnutie, ktoré známa modelka Ivana Christová pred niekoľkými rokmi urobila nikdy neoľutuje. V čase najväčších úspechov v modelingu táto československá modelka totiž nepodľahla nátlaku zo sveta módneho priemyslu a neodhodlala sa na potrat. Práve naopak, jej dcéra sa stala, tak ako v živote každej uvedomelej matky, prioritou číslo jedna. Platí to aj naopak a Daniela je na svoju maminu právom pyšná. Je pre ňu vzor a pomáha jej s charitatívnymi aktivitami, čím obidve dámy dokazujú fakt, že sú nielen krásne, ale majú aj dobré srdce. Kombinácia, ktorá je v dnešnom svete naozaj vzácna a zaslúži si rešpekt.

Páči sa vám dcéra Ivany Christovej?

spolu hlasovalo 1100 ľudí

Áno
843
Nie
257