Krásky s najsexi vyrysovanými bruškami: Oslnivá Bagárová, manželka Martina Škrtela hviezdou pláže!

Trend odhalených brušiek sa šíri veľkou rýchlosťou a môžu si ho dovoliť len tie, ktoré majú postavu naozaj tip top. Pozreli sme sa na známe tváre šoubiznisu a vybrali tie s najvypracovanejšími!

Známe tváre šoubiznisu, ktoré sa o svoju postavičku dôsledne starajú

Známe tváre šoubiznisu, ktoré sa o svoju postavičku dôsledne starajú

Zdroj: Instagram, Ján Zemiar

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová začala na svojej postave vo voľnom čase pracovať pod dohľadom osobnej trénerky a výsledok sa dostavil ihneď. Brunetka so ženskými krivkami dosiahla vďaka času v posilňovni vyrysovanejšie partie, ktoré z nej urobili doslova femme fatale.

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská je počas leta pri vode ako doma. Jej postava prešla v porovnaní s minulým rokom zmenami a tmavovláska má nielen bruško, ale aj ostatné partie tela pekne vyšportované. Počas horúčich dní si dopraje wakeboard a zdá sa, že táto žena adrenalín doslova miluje.

Natália Glosíková

Tanečnica Natália Glosíková sa pohybom živí a preto niet divu, že sa o svoju figúru dôkladne stará. Bruško, ale aj nohy má tenké priam ako bábika a v spojitosti s jej ženskými prednosťami je pre mnohé ženy veľkou inšpiráciou. Nie nadarmo sa hovorí, že tanečnice majú najkrajšie nohy.

Barbora Škrtelová

Manželka známeho futbalistu Barbora Škrtelová trávi čas vo fitness centre spolu s manželom. Súmernú postavu mala táto brunetka vždy, no najnovšie prekvapila poriadne vyrysovaným bruškom. Barbora je jednoducho každoročne najštýlovejšou kráskou pláže, a to aj vďaka správnemu výberu plaviek.

Michaela Kocianová

Modelka z agentúry Elite Model Management Michaela Kocianová si vzhľadom na svoje povolanie nemôže dovoliť telo zanedbávať. Pohyb je jej pravidelnou drogou. Okrem poslňovne rada behá a dokonca aj boxuje. Je o práve box, ktorý sa stal vo svete modelingu novým trendom.

Postava ktorej známej tváre sa vám páči najviac?

Monika Bagárová
428
Alexandra Orviská
186
Natália Glosíková
208
Barbora Škrteľová
130
Michaela Kocianová
290
Hlasovalo: 1242

Foto:
Ján Zemiar, Instagram
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba