Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: "Život by sa nemal len žiť, život by sa mal oslavovať..."

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Začalo to priateľstvom. Dnes sú to už roky a dve kamarátky sa rozhodli, že svoje vzťahy "premietnu" aj do podnikania. A tak vznikla eventová agentúra Madelaine.

Madelaine je eventová agentúra, ktorá zastáva názor jedinečnosti každej udalosti. Vznikla ako reakcia na priateľstvo dvoch ambicióznych, mladých žien, ktoré sa poznajú už roky. "Náš príbeh a aj začiatok nášho podnikania pramení z dlhoročného priateľstva dvoch kamarátok, ktoré pri sebe vždy stáli a chcú ísť touto cestou aj ďalej. Komunikujeme bez slov a naše nápady do seba zapadajú ako puzzle… Preto sme sa rozhodli, že naše priateľstvo premietneme do práce, ktorá nás napĺňa a baví a založíme MADELAINE."

Prostredníctvom svojej eventovej agentúry sa Tereza Bevelaqua s priateľkou snažia plniť krásnu myšlienku, čo však nie je vždy jednoduché. "Snažíme sa plniť sny a túžby o dokonalých oslavách, rozlúčkach so slobodou, dôležitých udalostiach či bežných romantických večeroch pre dvoch," priblížila agentúru Tereza a pokračuje: "Do každej jednej oslavy vkladáme kus seba, preto ani jedna oslava nie je rovnaká. Každý klient je vždy niečím výnimočný a originálny, teda aj  jeho oslava bude ušitá presne na mieru práve jemu. S nami oslavujete štýlovo a s radosťou. Náš klient sa už nemusí trápiť zháňaním výzdoby, vypekaním koláčov, no najmä ušetrí svoj čas."

Podnikanie na Slovensku si žiada veľa energie, času a vytrvalosti. Mladým podnikateľkám sa zatiaľ darí a majú aj svoje heslo, pod ktorým ich môžete spoznať "Jedinečná, nápaditá a fresh, to je MADELAINE, to sme my. Povedzte nám Vašu predstavu, sledujte žiarivé oči oslávencov a presvedčte sa, že zážitky sú tým najkrajším darčekom, ktorý môžete niekomu venovať."  

www.madelaine.sk

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.