Zviditeľni sa s FEMINITY: "Život by sa nemal len žiť, život by sa mal oslavovať..."

Začalo to priateľstvom. Dnes sú to už roky a dve kamarátky sa rozhodli, že svoje vzťahy "premietnu" aj do podnikania. A tak vznikla eventová agentúra Madelaine.

Tento príbeh pramení z dlhoročného priateľstva

Tento príbeh pramení z dlhoročného priateľstva

Zdroj: Madelaine

Madelaine je eventová agentúra, ktorá zastáva názor jedinečnosti každej udalosti. Vznikla ako reakcia na priateľstvo dvoch ambicióznych, mladých žien, ktoré sa poznajú už roky. "Náš príbeh a aj začiatok nášho podnikania pramení z dlhoročného priateľstva dvoch kamarátok, ktoré pri sebe vždy stáli a chcú ísť touto cestou aj ďalej. Komunikujeme bez slov a naše nápady do seba zapadajú ako puzzle… Preto sme sa rozhodli, že naše priateľstvo premietneme do práce, ktorá nás napĺňa a baví a založíme MADELAINE."

Prostredníctvom svojej eventovej agentúry sa Tereza Bevelaqua s priateľkou snažia plniť krásnu myšlienku, čo však nie je vždy jednoduché. "Snažíme sa plniť sny a túžby o dokonalých oslavách, rozlúčkach so slobodou, dôležitých udalostiach či bežných romantických večeroch pre dvoch," priblížila agentúru Tereza a pokračuje: "Do každej jednej oslavy vkladáme kus seba, preto ani jedna oslava nie je rovnaká. Každý klient je vždy niečím výnimočný a originálny, teda aj  jeho oslava bude ušitá presne na mieru práve jemu. S nami oslavujete štýlovo a s radosťou. Náš klient sa už nemusí trápiť zháňaním výzdoby, vypekaním koláčov, no najmä ušetrí svoj čas."

Podnikanie na Slovensku si žiada veľa energie, času a vytrvalosti. Mladým podnikateľkám sa zatiaľ darí a majú aj svoje heslo, pod ktorým ich môžete spoznať "Jedinečná, nápaditá a fresh, to je MADELAINE, to sme my. Povedzte nám Vašu predstavu, sledujte žiarivé oči oslávencov a presvedčte sa, že zážitky sú tým najkrajším darčekom, ktorý môžete niekomu venovať."  

www.madelaine.sk

Projekt Zviditeľni sa s FEMINITY! pokračuje a zapojiť sa môžete aj vy. Podmienky nájdete priamo TU.

Foto:
Madelaine
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba