Presunúť na hlavný obsah

Žena, ktorá poburuje svojou krásou v polohe, v akej by ste ju nečakali: Tieto fotografie vás prekvapia!

Zahraničné celebrity

Nikdy nevyhrala žiadnu súťaž krásy, no jej fotografie obleteli celý svet a stala sa z nej priam ikonická modelka. Blondínka z Ruska však mnohých prekvapila, keď sa ukázala v „póze“, akú nikto nečakal.

 

Alena Shishkova je vám už celkom iste známa. „Selfie“ kráľovná, ktorá pokorila svet krásy a modelingu aj napriek tomu, že súťaž Miss nikdy nevyhrala. Dnes sa Alena môže tešiť z množstva ponúk od najrôznejších značiek, ktoré jej platia nemalé peniaze. Okrem toho má však ešte jeden, oveľa väčší dôvod na radosť. Svojich fanúšikov absolútne šokovala, keď prednedávnom zverejnila fotografie, kde ako vzorná mamička pestuje svoje novonarodené dieťatko v náručí.

Nečakané prekvapenie

Malá princezná dostala meno Alice, ktoré vymyslel modelkin partner, ruský raper Timati Pasha. Skutočnosť, že blondínka je tehotná, nikto netušil. Nikomu to ani len nenapadlo, keďže kráska uverejňovala na sociálnej sieti úplne všetko. Počas deviatich mesiacov však pridávala iba fotografie tváre a dekoltu, čím vynikajúco odvracala pozornosť od svojho rastúceho bruška. Prefíkanej Alene sa tak podaril naozaj husársky kúsok a oblafla všetky médiá, ktoré by sa určite informácie o tehotenstve chytili. Toto šťastné obdobie v živote ženy si užívala v pokoji v Dominikánskej republike, kde strávila dlhé mesiace. 

Svoj poklad si strážia

Extravagantná modelka a raper sú šťastní a zo svojej Alice sa veľmi tešia. Mnohí tvrdia, že Alena nie je ničím výnimočná a zapadá medzi „tuctové“ blondínky s veľkými prsiami. Okolnosti však vravia niečo iné a modelke nahrávajú do karát. Známou sa stala veľmi rýchlo a neustále sa teší veľkej pozornosti aj médií, aj širokej verejnosti. 

Dvojica si teda užíva slávu, no teraz v prvom rade rodinku. S dcérou chodia na rôzne výlety a venujú jej všetku pozornosť. Známy pár však nenecháva nič na náhodu a keď si všimnete, na žiadnej fotografii, ktorú uverejnili, nie je tvárička malej Alice vôbec vidieť. Je jasné, že partneri chcú svoju dcéru chrániť pred zrakmi ľudí, pokiaľ to bude možné. Zatiaľ si ju však užívajú iba oni dvaja.

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe