Presunúť na hlavný obsah

Dievča leta 2014: Krásky, ktoré sa zapojili do súťaže, neváhajú využiť všetky ženské zbrane!

Zábava

Mladé krásky, ktoré sa zapojili do súťaže Dievča leta 2014, neváhajú využívať všetky ženské zbrane. Každá má niečo, čím sa snaží upútať aj vašu pozornosť. Nás zaujali tieto z nich, ale je len a len na vás, ktorej dáte svoj hlas.

Ivet Homolová (18)

Tmavovlasá kráska Ivet Homolová stavila na prirodzený vzhľad, ktorý podčiarkla zvodným pohľadom a príjemne pôsobiacim outfitom.

Júlia Nedbalová (19)

Júlia Nedbalová je krásna mladá žena, ktorá má neuveriteľne hypnotizujúce oči. Práve nimi sa snaží získať priazeň hlasujúcich.

Marianna Kubová (18)

Marianna Kubová sa môže pochváliť peknými rysmi tváre a sexi krivkami. Výraznými farbami vzbudzuje pozornosť, ktorú ešte zvyšuje sexi pohľadom.

Maruška Buriánková (17)

Hoci má Maruška Buriánková iba sedemnásť rokov je vidieť, že dbá o svoj vzhľad. Jemné líčenie iba zvýrazňuje jej prirodzenú krásu a sympatický úsmev dodáva sexepíl.

Nikola Smutná (24)

Nikola Smutná presne vie, po čom túžia mužské oči. Sexi krivky predvádza na pláži, ktorá si priam pýta jemný nádych erotiky. 

Nikoleta Jaseková (16)

Plavovláska Nikoleta Jaseková na svoj vek vôbec nevyzerá. Rafinovane odhalený dekolt a pohľad dračice z nej robí sexi ženu.

Simona Divekyová (15)

Mladučká Simona Divekyová vyžaruje neuveriteľnú pohodu. Prirodzene pekné dievča nepotrebuje ani make-up na to, aby upútala pozornosť.

Veronička Palatická (17)

Veronička Palatická nepatrí medziprvoplánové krásky. Pekné vlasy, veľké oči a plné pery. To sú "zbrane", ktoré blondínka používa.

Моника Джек (20)

Моника Джек má výzor lolitky, ktorý nenápadne ešte podčiarkla bodkovanou košeľou. Tá jej nenápadne odkrýva pekné nohy, čo určite dráždí pánske oko, ale i mozog.

Erika Sabová (21)

Erika Sabová stavila na výzor bábiky Barbie. Dlhá blond hriva, výrazne nalíčené oči a bujný dekolt. Nevinným výrazom tváre a hlbokým pohľadom ešte viac dráždi.

Súťaž Dievča leta 2014 je v plnom prúde. Víťazka získa nový Peugeot 208. Hlasovať môžete do 4. septembra 2014. 

Viac súťažiacich krások nájdete priamo TU, kde môžete aj hlasovať.

- Najčítanejšie -