Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie šaty šoubiznisu: Topmodelka Kocianová ako bohyňa a ďalšie, ktoré zažiarili v plnej kráse

Slovenské celebrity

Známe slovenské a české tváre sa z času na čas ukážu v plnej kráse v tých najúžasnejších šatách. Vybrali sme pre vás tie najoriginálnejšie z nich, ktoré by ste si rozhodne nemali nechať ujsť.

Michaela Kocianová

Jedna z našich najúspešnejších modeliek Michaela Kocianová bola tento rok medzi pozvanými hosťami na charitatívnej akcii hollywoodskeho herca Leonarda DiCapria. V bielej róbe s odhaleným chrbtom pôsobila rafinovane a červený rúž jej sexepíl len podčiarkol.

Petra Němcová

Keď sa objaví modelka Petra Němcová na domácej pôde, je to hotový zázrak. Nielenže je vždy vysmiata, ale hrdo prezentuje tie najúžasnejšie módne kúsky. Zlaté asymetrické minišaty neváhala skombinovať s vysokými čižmičkami nad kolená, ktoré pôsobili nesmierne sexi. Vďaka zahalenému dekoltu bola Petra vkusná  a nepôsobila prvoplánovo.

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová má krásnu ženskú postavu, ktorej sadnú aj extravagantnejšie kúsky. Transparentný top s perím pôsobí luxusne a rafinovaným spôsobom odhaľuje len časť pokožky. Ostatné zostáva zakryté a necháva pracovať skôr fantáziu. Ak má v sebe žena niečo, čo pôsobí tajomne, je to záruka prirodzenej zvodnosti.

Taťana Kuchařová

Misska Taťána Kuchařová má na sebe čierny overal, ktorý sa stal akousi náhradou za koktejlové šaty. Elegantný strih overalu je ozvláštnený hlbokým výstrihom na chrbte, ktorý, žiaľ, na fotografii nevidno. V kombinácii s koženou "biker" bundičkou a dokonalou vizážou je to maximálne ženské.

Karolína Kurková

Topmodelka Karolína Kurková, ktorá je slávna skôr v Hollywoode reprezentuje Česko najlepšie ako sa dá. Modely, v ktorých sa objavuje vždy stoja za pozornosť a Karolína má jednoducho cit pre kombinovanie s doplnkami, ktoré daný outfit rozžiaria, veď posúďte sami.

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 796 ľudí

- Najčítanejšie -