Presunúť na hlavný obsah

Najkrajšie modelky ukázali, čo skrývajú pod šatami: Ich telá nemajú ani jedinú chybičku!

Slovenské celebrity

Známe modelky ukázali, že aj bez profesionálnych fotografii a grafických úprav vyzerajú poriadne sexi! Množstvo prehliadok a fotení totiž drží tieto krásky v strehu a tak svoje dokonalé krivky udržiavajú stále tip-top.

 

Ivana Kičikoleva

Slovenskú modelku Ivanu Kičikolevu a jej dlhokánske nohy poznajú snáď ľudia po celom svete. Niet divu, že ich hrdo ukazuje a na svojej sociálnej sieti sa delí o tento pohľad so svojimi priateľmi a fanúšikmi. Kombinácia štíhlej postavy a plného dekoltu z nej robí neprehliadnuteľný „objekt“ ženskej krásy.  

Soňa Skoncová

Obľúbená modelka a moderátorka Soňa Skoncová si získala množstvo fanúšikov najmä svojím prirodzeným vystupovaním a ženskými krivkami. Aj bez retuše a profesionála za objektívom vyzerá Soňa absolútne skvelo. Hebkú pokožku a sexi krivky, ktorými sa pochválila, jej tíško závidíme.

Michaela Kocianová

Krásna modelka Michaela Kocianová je známa svojím špecifickým výzorom. Výrazné črty tváre jej zabezpečili pevné miesto v modelingu a za úspech vďačí aj svojej ultraštíhlej postavičke. Michaela sa podelila o fotografiu z pláže, kde si užíva slniečko a svoje prednosti hrdo vystavuje na verejnosti.  

Jana Mutňanská

Slovenská moderátorka a modelka Jana Mutňanská dokonale ovláda svoje telo. Práve ním si získala množstvo priaznivcov, ktorí ju v jej kariére podporujú. Okrem toho má však Jana niečo, čo ju robí výnimočnou. Zvodný pohľad, ju vždy premení na poriadnu dračicu, ktorej sa dá odolať len ťažko. 

Petra Němcová

Tak toto nás dostalo! Česká modelka presne vie ako ľudí pripraviť o reč. Ukážkový úsmev perfektne vypracované bruško spôsobili, že Petra vyzerá absolútne neodolateľne. Pekne zvýraznila svoje prednosti a rozpustené vlasy jej dodali na hravosti a ženskosti.

Karolína Kurková

Modelka Karolína Kurková reprezentuje susedné Česko. Štíhlymi nohami, vypracovaným bruškom a pevnými prsiami dostala celý svet modelingu. Zvučné mená návrhárov a popredných módnych domov na ňu nedajú dopustiť a Karolína nemá o ponuky núdzu. Pravdepodobne v tom „má prsty“ aj jej dokonalé  telo, na ktorom ruky grafikov nemajú veľa práce s úpravami a retušou. 

Simona Krainová

Česká modelka Simona Krainová je na scéne už dlhší čas a stále patrí medzi elitu. O svoje krivky sa príkladne stará, čo môžeme vidieť na fotografii. Plné pery dodávajú Simone na sexepíle a jej postava hovorí jasne - v modelingovom svete ju budú milovať ešte dlhé roky.

Ktorá kráska modelka je podľa vás najviac sexi aj bez zásahu profesionálov?

spolu hlasovalo 925 ľudí

- Najčítanejšie -