Presunúť na hlavný obsah

Krásky zo šoubiznisu bodovali: Najkrajšia Slovenka trochu inak, Müllerová predviedla štíhlu figúru

Slovenské celebrity

Známe tváre šoubiznisu tentokrát stavili na „black and white“ kombináciu. O tom, že rozhodne nepôsobili ako sivé myšky vás presvedčia outfity, v ktorých zabodovali.

Monika Bagárová

Speváčka Monika Bagárová zažiarila v bielych dlhých šatách s lodičkovým výstrihom. Šaty krásne kopírujú jej ženské krivky a nechali vyniknúť Monikinu novú vizáž. Vypchávky na ramenách si môžu dovoliť presne ženy s postavou, akú má táto speváčka. Monika bola pôvabnou dámou večera.

Karolína Chomisteková

Nová riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková tentokrát zvolila kancelársky look, ktorý pozdvihol klasiku na modernejší vzhľad. Ležérna blúzka s hlbším výstrihom dodala tomuto kostýmu šmrnc. Karolína zladila s outfitom aj svoje topánky a na kontrastný akcent využila svoje pery.

Soňa Müllerová

Moderátorka Soňa Müllerová je známa svojím minimalistickým štýlom s dôrazom na eleganciu. V spoločnosti sa objavila v bielych šatách, ktoré odhalili jej štíhle nohy. Známa moderátorka vie, že perly sú nesmrteľné a na bielej dostávajú celkovo iný nádych, vďaka ktorému bola jej tvár naozaj rozžiarená.

Daniela Peštová

Modelka Daniela Peštová sa objavila v jednoduchom, ale pôsobivom outfite. Klasický strih nohavíc, ktoré odhalovali jej členky zladila s topom. Jej vizáž sa niesla takisto v znamení jednoduchosti. Prirodzene krásne ženy ako je Daniela nepotrebujú žiadnu extravaganciu, práve naopak, tá by im mohla ublížiť.

Magdaléna Šebestová

Misska Magdaléna Šebestová zvolila čiernu koženú suknu Á-čkového strihu, ktorá je veľkým hitom tejto sezóny. Romantická blúzka vytvorila nežnejší vzhľad tohto outfitu, ktorý sa nezaobíde bez vysokých topánok. 

Miroslava Dobiš Michalková

Módna stylistka Miroslava Dobiš Michalková skombinovala biely smoking s efektnými „teplákmi“ a teniskami. Ležérna elegancia, na ktorú táto stylistka stavila bola odrazom hravej kombinácie s klasickými módnymi kúskami. Mirka si zároveň zachovala svoju ženskosť i štýl.

Diana Hágerová

Modelka a televízna tvár Diana Hágerová má nádhernú postavu na to, aby si mohla dovoliť sukňu v tomto strihu. Čierno-bielu kombináciu oživila masívnym červeným náhrdelníkom, ktorý je v stylingu tejto slečny veľmi obľúbeným doplnkom.

Komu to podľa vás najviac pristalo?

spolu hlasovalo 945 ľudí

- Najčítanejšie -