Presunúť na hlavný obsah

Zviditeľni sa s FEMINITY: Mladé podnikateľky doručujú iba najvyššiu kvalitu

Zviditeľni sa s FEMINITY!

Ako posledné vám predstavíme duo, ktoré s láskou pečie úžasné mafiny a cupcakes. Svojimi lahôdkami tešia chuťové poháriky mnohých ľudí.

 

Spoznali sa ešte ako študentky na vysokej škole. Odvtedy už ubelho niekoľko rokov a tieto dve dámy môžu osláviť už druhé výročie spoločného podnikania. “Nápad sa zrodil veľmi jednoducho. Všetko to vzniklo z nezištného vypekania pre rodinu a kamarátov, ktorí nás čoraz viac nabádali, aby sme začali piecť profesionálne. Zhodli sme sa, že život je príliš krátky, aby sme robili len to, čo musíme a tak sme začali robiť to, čo nás skutočne baví a z čoho máme úprimnú radosť,” prezradili kamarátky Lucia a Marta.

Ako vo všetkom, aj v podnikaní sú začiatky ťažké, no dámy sa nedali odradiť a vznikol web mafiny.sk a popri tom, samozrejme, stíhali aj svoje súkromné radosti a starosti, keďže obe majú male detičky. Vtedy trošku poľavili, no dnes sú opäť v plnej sile a odhodlané plniť svoj základný cieľ. “Keďže naším cieľom je doručovať len tú najvyššiu kvalitu, na naše produkty používame len tie najkvalitnejšie suroviny. Napríklad belgickú čokoládu, domáce ovocie, či extrakty z pravej vanilky. Naše mafiny a cupcaky vieme ozdobiť a prispôsobiť rôznym príležitostiam,” pokračuje dvojica mladých podnikateliek.

VIDEO: Pozrite sa, ako sa vyrábajú tie lahodné a mäkkučké muffiny

- Najčítanejšie -