Presunúť na hlavný obsah

Dajte zbohom pneumatike na bruchu: Takto sa zbavíte nepekných "muffinov" behom pár dní!

Fitness

Každá chceme mať výstavné bruško bez nepekných záhybov a faldíkov. Desať minút denne a vaša postava sa zmení takmer okamžite.

Zostava na podložke

Celý tréning sa deje na podložke. Tajomstvo úspešného cvičenia tkvie v dvíhaní nôh. Čím vyššie, tým lepšie. Aby ste brucho posilňovali čo najviac, mali by ste nohy púšťať k zemi čo najpomalšie. Ide o správne dýchanie práve pri smerovaní k zemi. 

Účinné cviky sú základ

Postupujete podľa videa, striedate polohy, ktoré najviac využívajú práve brušné svalstvo. Priečne, horné i dolné. Tréning vyvinutý známou trénerkou je vytvorený presne podľa nárokov žien na pekné a pevné brucho. Zhyby, planking a zapájanie nôh sú súčasťou tejto efektívnej zostavy, ktorá vám pomôže premeniť podkožný tuk na sval. Výsledok? Ploché bruško, o ktorom ste vždy snívali!

Strava polovicou úspechu

Správne nastavený jedálniček je pri rysovaní brušného svalstva základ. Zaraďte do vášho menu surovú stravu, chudé syry a mäso. Zabudnite na sacharidy, ktoré napomáhajú ukladaniu tuku v oblasti pásu.

Bez pitného režimu to nepôjde. Zaraďte do neho nesladené vody bez bubliniek, bylinné močopudné čaje a čertvé šťavy. Najlepšie grepovú a ananásovú.

Naordinujte si denne minimálne dvadsaťminútový kardiotrénig, ktorý pomôže spáliť tuk a "objaviť" vaše brušné svaly. 


Sledujte video, ktoré vám vytvaruje bruško na nepoznanie!


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus