Presunúť na hlavný obsah

Absurdné skrášľovacie procedúry hollywoodskej hviezdy: Vďaka týmto zákrokom vyzerá mlado a sviežo!

Zahraničné celebrity

Dvojnásobná mama v rozvodovom konaní chce vyzerať za každú cenu atraktívne. Herečka Gwyneth Paltrow priznala, že zákroky, ktorými chce docieliť krásnu pleť, bolia tak, ako by ju niekto "udieral do tváre".

Keď bolia, fungujú

Štyridsaťjedenročná Gwyneth Paltrow je známa svojím biostravovaním, herečka je zástankyňou všetkého organického a prírodného, vydala dokonca niekoľko kníh s touto tematikou. Avšak, nie je taká šetrná k svojej pokožke. Nedávno štíhla blondínka odhalila tajomstvo jej mladistvého vzhľadu a bezchybnej pleti. Procedúra, ktorú si Gwyneth "vychutnáva", je totiž extrémne bolestivá a nepríjemná.

Extrémne ošetrenie

Skalpel sa tejto mamy dvoch detí nikdy nedotkol, hviezda vraj nepodstúpila žiadnu plastickú operáciu. Často však absolvuje bolestivé ošetrenie laserom, ktorému sa hovorí aj "žehlička na tvár". Gwyneth tento zákrok kvôli jeho účinkom absolvuje každých pár týždňov: "Je to neinvazívne, ale celkom bolestivé, ako keby vašu tvár buchla gumička s elektrickým šokom. Ale funguje to," píše denník Daily Mail. Gwyneth si vraj rada naordinuje aj poriadne silné stláčanie pleti, píling či mikrodermabráziu, ktorá dovedie jemnosť pleti k dokonalosti.

Bezchybná

Prečo si však herečka dopraje aj túto bolestivú procedúru laserom? Jeho cieľom je vyhladenie pokožky vďaka zvýšeniu hladiny kolagénu v spodných vrstvách pokožky. Výsledkom je vypnutá tvár bez akejkoľvek chybičky. To však nie je zadarmo! Pacientky, ktoré túžia po bábätkovskej pleti, musia siahnuť poriadne hlboko do vrecka. Celá tvár ich vyjde takmer päťtisíc eur, polovica tváre tritisícšesto eur, a ošetrenie očí dvetisícštyristo eur. Odborníci však upozorňujú na nežiadúce účinky, akými môže byť popálenie tváre či zjazvenie.

- Najčítanejšie -