Presunúť na hlavný obsah

Tento pár snov bol kedysi príkladom pre celý svet: Pozrite sa, v čom boli ich tromfy

Zábava

Seriál Sex v meste priniesol okrem módnej ikony Carrie Bradshaw a mnohých riešení na vzťahové problémy akéhokoľvek druhu aj dvojicu snov, ktorá dostala celé osadenstvo pred televíznymi obrazovkami. Pozrite sa s nami na tento pár bližšie a odhaľte ich najväčšie tromfy.

Carrie Bradshaw alias Sarah Jessica Parker

Ikonická postava Carrie Bradshaw sa stala vzorom pre ženy po celom svete. Okrem svojich outfitov však vzbudzovala pozornosť aj bláznivým, no zároveň dokonalým vzťahom s pánom Božským. Ich láska bola búrlivá, niekedy nepochopená a šialená, no stále úprimná, krásna a závideniahodná. 

Pán Božský alias Chris Noth

Nenapraviteľný elegán so zmyslom pre humor, dobré jedlo, víno a ženy. Aj taká bola seriálová postava pána Božského, z ktorého bola Carrie paf všetkých deväťdesiatštyri častí seriálu. Skôr, ako sa vo filme vzali, si spolu prežili veľa pekného, ale i útrap, ktoré ich posunuli tam, kam sa dostali na konci – pred oltár.

Žiadna pretvárka

Obaja, Carrie a pán Božský, boli jednoducho sami sebou. Nepotrebovali sa na nič hrať a aj pri vážnych situáciach si hľadeli do očí a vraveli, aj keď bolestivú, pravdu. Ani jeden sa nehral na niečo, čím v skutočnosti nebol a nebáli sa hrdo prezentovať svoj názor na čokoľvek. Priam idylický vzťah možno aj preto narazil na niekoľko problémov, ktoré ich na určité obdobie rozdelili. Pán Božský sa oženil, Carrie bola zasnúbená s úžasným mužom, no i tak ich osud zaviedol opäť na spoločnú cestu, na ktorej zistili, že jeden bez druhého, to jednoducho nie je ono. 

Nenudili sa

Keď sa spojí hlboký hlas pána Božského a jeho poriadne horúce hlášky, ktorými balamutil nielen Carrie, ide priam o vražednú kombináciu a tej nemá šancu odolať žiadna žena. I keď mal pán Božský na svojom konte nejednu dokonalú modelku, ktorej vek ledva hraničil s prahom dospelosti, bolo pre neho dôležité, aby sa so svojou partnerkou nenudil. A práve to mu poskytla bláznivá Carrie. Ona bola totiž plná neočakávateľných prekvapení, ktoré sa zmenili na nezabudnuteľné zážitky plné zábavy a smiechu.

Ako na hojdačke

Skutočnosť, že ženy túžia po „zlých“ chlapcoch, ktorí si nenechajú skákať po hlave, je starý známy fakt. Pán Božský bol presne ten typ, pred ktorým padali všetky ženy do kolien. Raz fešák s limuzínou a džentlmenskými sôsobmi, ktorý bol vždy tam, kde ho Carrie potrebovala, inokedy až príliš úprimný muž, ktorý si držal výrazný odstup. Táto dvojica si prešla úplne všetkým, čo ovplyvnilo ich vzťah do takej miery, že sa poznali úplne dokonale. A to je presne to, čo niektorým párom chýba k tomu, aby mohli byť šťastní na 110%.

 

 

- Najčítanejšie -