Presunúť na hlavný obsah

Cviky na chudnutie: najlepšie VIDEO o chudnutí

Fitness

Zostaviť cviky na chudnutie, ktoré sú na pohľad jednoduché a zároveň efektívne si zaslúži obdiv. Tejto českej fitness inštruktorke sa to podarilo a dnes ju sledujú milióny žien po celom svete!

Česká inštruktorka Zuzka Light nie je vo svete fitness žiadnym nováčikom. Blondínka, pre ktorú je pravidelný pohyb neodmysliteľnou drogou, bola označená za jednu z piatich najsexi inštruktoriek sveta. Zuzana pôsobí v zahraničí a vďaka zachovaniu veľmi ženskej a sexi postavy si získala pozornosť miliónov žien.

Plavovláska je zástankyňou toho, že cvičiť môžete hoci aj 15-30 minút denne, ale za to intenzívne. Najdôležitejšie je, cvičiť pravidelne, mať cvičenie rád a nikdy nepoľaviť. Akonáhle si dáte dlhšiu pauzu medzi cvičením, automaticky sa vrátite na začiatok a cvičenie vám pôjde opäť ťažko. O tom, že jej tréningy sú naozaj dynamické a zároveň zrozumiteľné, svedčí aj nasledujúce video, ktoré sme pre vás vybrali. Zuzana ich má na svojej stránke ešte oveľa viac, no toto je naozaj spoľahlivý spôsob chudnutia, a to nielen z brucha. Týmito cvikmi sa zbavíte tuku na celom tele. Platí totiž, že nikdy by ste sa nemali zameriavať len na jednu partiu tela. Pre nás, jednoznačne najlepšie video, veď posúďte sami.

VIDEO: 12 minútová motivácia v podaní jednej z najsexi inštruktoriek sveta, Zuzky Light

Ani vďaka zdanlivo najlepšiemu tréningu nebudete dosahovať najlepšie výsledky, pokiaľ to neskombinujete s vhodnou stravou. Nie však zo dňa na deň, ale postupne. A ako vyzerá, čo sa týka stravy, bežný deň Zuzky Light?

Raňajky: 

Pred raňajkami vypije Zuzka pohár vody so srvátkovým proteínom (má to len 50kcal) a ide o prírodný zázrak, takže sa nemusíte báť. Na raňajky si zvykne dať omeletu zo štyroch vajec, tanier varenej zeleniny, zelený čaj, kávu a vodu.

Obed:

Na obed pokojne grilované kurča s čerstvým zeleninovým šalátom, v ktorom nájdete mladý špenát, paradajky, žltú papriku, stopkový zeler a píniové oriešky.

Večera:

Večera je zdrojom bielkovín a preto hovädzí stejk na prírodno, udusený na pare v špeciálnom hrnci, s hromadou zeleniny. Takáto verzia, samozrejme dochutená, je oveľa zdravšou alternatívou za pečený stejk, ktorý je mastnejší. Šalát je na podobný štýl ako na obed, môžete pokojne pridať panenský olivový olej a balsamiko, avšak naozaj len decentne.

Zuzana tiež priznáva, že omega 3-mastné kyseliny dopĺňa dvomi tabletami denne s dôrazom na rybí olej. V prípade, že zje veľa zeleniny, tak si tabletky nedáva.

Vyskúšate tieto cviky z dielne Zuzky Light?

spolu hlasovalo 278 ľudí

Áno
219
Nie
59

Zuzke Light nechýba ani zmysel pre humor a pozná najrýchlejší spôsob, ako spáliť až 800 kalórií za 30 minút (takúto fotografiu totiž zavesila na svoj Instagram)

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus