Presunúť na hlavný obsah

Najlepšie vlogy, ktoré sa oplatí sledovať: Týchto päť dám vás naučí líčiť sa ako profesionálky!

Krása

Majú milióny fanúšikov, v kozmetike sa vyznajú lepšie ako ktokoľvek iný. Tieto vlogerky veľmi dobre vedia, čo všetko dokážu správne ťahy štetcom a hru farieb ovládajú lepšie ako maliari samotní. Posúďte samy!

Michelle Phan

Táto kráska s viac ako siedmimi miliónmi fanúšikov vás naučí starať sa správne o pleť a nalíčiť sa najlepšie pre váš typ tváre a pleti. Michelle je toho názoru, že každý dokáže byť sáme sebe tým najlepším vizážistom. Táto šikovná vizážistka vám ukáže líčenie z filmov, ale aj obyčajné triky ako vyzerať dokonale na fotkách. Oplatí sa pozrieť!

Andrea Brooks – Andrea´s Choise

Táto exotická vizážistka dokáže okrem skvelého mejkapu na party vyčariť z obyčajných vecí ako napríklad rukavice, štýlové doplnky. Jej vtipné tutoriály vás naozaj pobavia, odporúčame si pozrieť najmä tie vlasové. Bilancia? Tri milióny spokojných odberateľov.

Jacklyn Hill

Rýchly pätminútový mejkap, dokonalé líčenie dymových očí, vymodelovanie tváre pomocou mejkapu... Na toto všetko sa môžete tešiť, keď si otvoríte kanál rusovlasej Jacklyn, ktorá si na každom jednom videopríspevku dáva naozaj záležať. Pol druha milióna odberateľov jej príspevky doslova zbožňuje!

Kandee Johnsson

Táto žena sa dokáže premeniť na rôzne známe postavičky. Pocahontas, Barbie, Popoluška ale aj taká Angelina Jolie nie je pre mladú make – up artistku žiaden problém. Z jej výtvorov, rovnako aj líčenia na bežný deň, budete unesení, podobne ako jej dva a pol milióna divákov. Hlavným poznávacím znamením je precíznosť. Pozrite si jej tvorbu a uvidíte samy!

Elle Fowler – All That Glitters 21

Táto blond vlogerka zásobuje svojich miliótristo fanúšikov typicky dievčenskými tipmi a radami. Okrem beauty tutoriálov u nej nájdete aj posledné hity z oblasti módy, zdravia, chudnutia a zdravého životného štýlu.

Blog ktorej vizážistky sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 107 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe