Presunúť na hlavný obsah

Zoznámte sa s Lenou Terlutter: Módna ikona, ktorá vás svojím nedbalým štýlom dostane

Móda

Nemecká módna ikona Lena Terlutter nie je v našich končinách príliš známa, no jej štýl vás doslova uchváti. Nahliadnite do jej šatníka a zoberte si z toho to najlepšie.

Popularitu na módnej scéne si čoraz viac získavajú menej známe osobnosti, ktorých štýl sledujú desaťtisíce ľudí. Jednou z nich je aj nemecká stylistka, blogerka a majiteľka butiku Lena Terlutter. Jej meno vám možno nič nehovorí, no táto žena vie, ako namiešať outfit tak, aby vytvoril dokonalú súhru.

Oblečte sa ako ikona Lena Terlutter

Tmavovláska uprednostňuje nedbalý minimalizmus, ktorý tvoria nadčasové strihy. Tento ležérny nádych, inak kvalitných kúskov, jej zabezpečuje, že Lena vyzerá vždy zaujímavo. Základ jej šatníka na túto sezónu tvoria kabáty strohého strihu v midi dĺžke. Prevažujú neutrálne farby ako sivá, čierna, tmavomodrá, ale Lena zároveň oživila svoj vzhľad o púdrovú ružovú.

Táto módna ikona tak, ako aj jej kolegyne z brandže, ulietava na vychytávke - pončo. Hrejivý dekový kabát je must-have kúskom, ktorý vyzerá výborne so slim fitovými nohavicami. Táto štýlová Nemka je milovníčkou klobúkov a na kvalitu doplnkov si veľmi potrpí. Uvedomuje si totiž, že sú to práve doplnky, ktoré dokážu posunúť celkový dojem z outfitu niekde úplne inde. Lena sa vo svojom obliekaní zameriava vždy na jeden dominantný kúsok, ktorý skombinuje s klasickým oblečením. Za pozornosť stoja určite jej topánky, ktoré aj v športovom duchu dokáže nosiť tak, že pôsobí nedbalou eleganciou. Lena jednoducho vie, že so svojou štíhlou postavou si pokojne môže dovoliť nosiť aj oversize kúsky, ktoré vyváži tými obtiahnutými, aby si zachovala ženskosť. Je typickým odrazom sofistikovanej modernej ženy, ktorá netúži byť obdivovaná prvoplánovým spôsobom. Okrem toho, táto ikona je už mamičkou malej dcérky, ktorá v obliekaní za ňou vôbec nezaostáva. Vždy dokonale zladené, pričom jedna si zachováva svoj ženský štýl a druhá svoj dievčenský štýl, veď posúďte sami.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe