Presunúť na hlavný obsah

Tehotná Kate Middleton dokonale manipuluje zrak ľudí: Pozrite, čo všetko sa dá vyčítať z jej osobnosti

Zahraničné celebrity

Ako to tá Kate robí, že je stále krásna a centrom záujmu miliónov fanúšikov po celom svete? To, čo všetko sa dá vyčítať z jej výzoru a reči tela vás prekvapí.

Pozornosť okolo krásnej Kate Middleton sa neustále zvyšuje a to obzvlášť po tom, čo sa prevalila informácia o jej druhom tehotenstve. Priebeh prvého tehotenstva jej zo zdravotných dôvodov príliš nehral do karát, no Kate to zvládla výborne. Ani tento raz ju však neobišli nevoľnosti a to je možno dôvod, prečo sa na verejnosti objavuje menej častejšie. Ak sa aj objaví, vie dokonale odpútať pozornosť od svojich „nedostatkov“. Čo sa dá teda vyčítať z jej správania?

Odhalené nohy sa u Kate len tak často nevidia: Zmena etikety alebo zakrývanie trápenia?

Vojvodkyňa z Cambridge podobne ako pri prvom tehotenstve zažíva nevoľnosti spôsobené diagnózou hyperemesis gravidarum. Trpia ňou počas tehotenstva najmä štíhle ženy, pre ktoré je tento požehnaný stav veľkou fyzickou záťažou. To je dôvod, prečo sa tehotenstvo Kate prevalilo skôr ako sú poverné tri mesiace. Krátko po tom jej tvár bola mierne strhaná a zhodou okolností nasadila šaty s extrémne vysokým rázporkom. Že by jej poradcovia odporúčili odpútať pozornosť niekam inam?

Chlapci pridávajú na kráse, dievčatká uberajú: Znamená to niečo?

Ľudovo sa hovorí, že chlapci pridávajú na kráse, dievčatká uberajú a zrejme na tom niečo pravdy bude. Kým magazíny sa pretekajú a špekulujú o pohaví budúceho kráľovského potomka, tí, ktorí veria poverám si myslia, že Kate bude mať princezničku. Oveľa menej je totiž na verejnosti a ak sa aj objaví jej tvár je odrazom vyčerpanosti. V porovnaní s prvým tehotenstvom oveľa viac, pričom pre väčšinu žien je to práve naopak.

Dotyky a gestá, ktoré sa nedajú oklamať

Na záberoch Kate Middleton nezostalo bez povšimnutia jej ladné dotyky bruška a oveľa väčšia ostražitosť ako to bolo v prípade malého Georga. Opäť je tu podľa mnohých priestor na špekulácie ohľadom malej princeznej. V prípade, že by Kate mala chlapčeka, išlo by o podobný scenár ako u rodičov princa Williama. Čo však, ak to bude princezná? Verejnosť netrpezlivo čaká na nežnejšie pohlavie a vzhľadom na popularitu Kate by to nemuselo pre kráľovskú rodinu dopadnúť priaznivo. Dedičmi trónu sú totiž muži a druhá „Kate“ alebo lepšie povedané „Diana“ (keďže meno má údajne v tomto prípade dostať po nebohej princeznej) by mohla v už tak napätých vzťahoch poriadne zamiešať karty.

Osobnostné črty Kate pramenia z jej dátumu narodenia

Kate sa narodila 9.1.1982 a jej osobné číslo šťastia je teda 3. Jej osobnosť je preto ako keby predurčená úspechu a prirodzenému získaniu si sympatií u ľudí. Vyniká osobným kúzlom a ľahkým nadväzovaním kontaktov. Aj to je dôvod, prečo sa z nej stáva oveľa populárnejšia osobnosť ako je samotný princ William. Podobný osud mala však aj princezná Diana, ktorá sa neskôr stala podľa kráľovskej rodiny ohrozením spoločenského postavenia pre princa Charlesa, ktorý jej, ako všetci vieme, zahýbal.

Bude mať Kate s Williamom podľa vás dievčatko alebo chlapca?

spolu hlasovalo 533 ľudí

Chlapca
103

- Najčítanejšie -