Presunúť na hlavný obsah

Fero Mikloško predstavil plesovú kolekciu: Pozrite si šaty, v ktorých sa budete cítiť ako kráľovná!

Móda

Plesová sezóna je za dverami a jeden z našich najúspešnejších návrhárov Fero Mikloško je na ňu pripravený. Pozrite si s nami prezentáciu jeho šiat z najnovšej kolekcie, ktorá sa niesla v netradičnom duchu.

Slovenský návrhár Fero Mikloško patrí medzi stálice našej módnej scény a presne vie, aké šaty vytvoriť, aby žena vyzerala najlepšie, ako sa dá. Len pred pár dňami predstavil tohtoročnú plesovú kolekciu šiat. Tá bola odrazom jednoduchších, ale aj viac zdobených modelov, ktoré vznikali ako odpoveď na požiadavky návrhárovej klientely. Ten sa zároveň snažil ponúknuť modely pre potenciálne klientky. 

Ako teda vznikala táto nádherná kolekcia do detailu prepracovaných šiat a z akých látok boli zhotovené? „Materiály používam takmer vždy tie isté, len v iných prevedeniach. Hodváby, brokáty, dišesy, šifóny, takže je toho viacej. Väčšina šiat je doplnená pravými kožušinami, čo im dodáva taký punc, noblesu,“ priblížil Fero Mikloško. Vychutnajte si malú ochutnávku týchto plesových šiat priamo vo videu a pozrite si celý rozhovor.

VIDEO: Rozhovor s návrhárom Ferom Mikloškom o jeho najnovšej plesovej kolekcii

- Najčítanejšie -