Presunúť na hlavný obsah

Gala Premena 2014: Hlasujte za najlepšiu premenu a vyhrajte!

Radosť zažiariť

Portál Feminity.sk v spolupráci s Polus City Center pre vás pripravili súťaž, v ktorej môžete vyhrať skvelé ceny.

Polus City Center robí svojim zákazníčkam radosť. A preto niekoľkým desiatkam z nich každý rok dopraje servis v podobe profesionálneho tímu v projekte zmenárne ”Radosť zažiariť”. Počas celého roku sme vám prinášali inšpirácie z tejto zmenárne a teraz, v závere roka sme pre vás pripravili prekvapenie v podobe SÚŤAŽE - spúšťame hlasovanie o najlepšiu premenu 2014! 

Hlasujte za najvydarenejšiu zmenáreň a vyhrajte skvelé ceny od Polusu – krásnu kozmetiku Marionnaud  a unikátne darčekové poukážky .

Spomedzi hlasujúcich vyžrebujeme TROCH Z VÁS, ktorí vyhrajú exkluzívne poukážky do unikátnej školy varenia pod názvom RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center  v hodnote 30 Eur +  balíček kozmetiky z parfumérií MARIONNAUD v hodnote 30 Eur.
 
Dáma alebo pán zo zmenárne, ktorý bude mať najviac hlasov získa od nás poukážku v hodnote 50 Eur na nákup podľa vlastného výberu. 
 
Pozrite si  všetkých 22 premien, ktorým môžete dať  SVOJ HLAS. 

Súťaž bola ukončená 18.1.2015

Svojimi hlasmi ste rozhodli o víťazke Gala Premena 2014. Najviac vás zaujala popoluškovská premena Žanety, ktorá okrem najväčšieho počtu hlasov získala poukážku v hodnote 50 Eur na nákup podľa vlastného výberu od spoluorganizátora súťaže Polus City Center.

Skvelé ceny od Polusu,  vouchery do unikátnej školy varenia  pod názvom RADOSŤ VARIŤ v Polus City Center  30 Eur +  balíček kozmetiky z parfumérií MARIONNAUD v hodnote 30 Eur získavajú tri dámy, ktoré sa zapojili do hlasovania: Ivana Goliašová, Denisa Bisáková a Petra Domesová.

Blahoželáme!

- Najčítanejšie -