Presunúť na hlavný obsah

VEĽKÝ HOROSKOP NA ROK 2015: Váhy by mali zbystriť pozornosť vo vzťahu, Lev si bude môcť vyberať!

Partnerský horoskop

Rok 2015 v sebe skrýva opäť veľa prekvapivých momentov a tajností. Vrcholom a pádom sa nevyhne nikto z nás, no vždy je lepšie byť na ne pripravení a vedieť im čeliť.

Vodnár

Zdravie

Vaše nadšenie zmeniť svoj životný štýl na zdravší je síce pekné, no niekedy sa púšťate do nových vecí bez toho, aby ste presne vedeli, o čo tam ide. Pracujte na budovaní si imunity z dlhodobého hľadiska a neočakávajte výsledky po mesiaci. Zamerajte sa tiež na cvičenie, ktoré vám späť vráti správne držanie tela a pravidelné dýchanie. Jóga je najlepšia voľba.

Láska a vzťahy
O veľkosti vášho srdca nikto nepochybuje, no dajte si pozor, aby vašu náklonnosť a oddanosť partner/partnerka nezneužívali. Nebuďte upnutí na svoju polovičku a venujte sa aj iným ľuďom a záujmom. Hneď začiatkom roka hrozia malé, ale opakované nedorozumenia a hádky. V období jesene vám príde do života človek, ktorý zamieša karty.

Práca a peniaze
Stagnovanie v práci a stereotyp, ktorému sa nevyhnete si vypýta svoju daň. Či už urobíte prvý krok k rozhodnutiu vy alebo váš zamestnávateľ, berte to ako výzvu a zmenu k lepšiemu. Neozhadzujte peniaze a vážte si každé jedno euro. To, na čo momentálne nemáte, si odpustite a nezadlžujte sa kvôli tomu. 

Ryby

Zdravie
O zdravom životnom štýle viete viac ako ktokoľvek iný, no napriek tomu zhrešíte viac, ako si môžete dovoliť. Nielen po novom roku, ale aj celý rok by ste sa mali nastaviť na pravidelný pohyb a obmedziť tučné jedlá, inak hrozia problémy so žlčníkom a trávením.

Láska a vzťahy
Tí zadaní majú až prílišnú istotu vo vzťahu, čo môže viesť k mnohým nezhodám a neváženiu si toho, koho máte pri sebe. Zimné mesiace to ešte nepocítite, no akonáhle sa bude prebúdzať jar, prebudia sa vo vás aj pudy a túžba po flirtovaní. Otázne je, či vám to bude príjemné kvôli zmene alebo  len kvôli zvýšeniu sebavedomia.

Práca a peniaze
Hoci vás vaša práca a vzťahy medzi ľuďmi v nej poriadne štvú, nezabúdajte na to, že lepšie mať aspoň nejakú prácu ako žiadnu. Možnosťou ako sa vymaniť z tejto bubliny je komunikácia a stanovenie si aj vašich podmienok. Ak vám to nepomôže, rozhliadnite sa po novej práci, urobte to ale až koncom leta, na prelome augusta a septembra.

Baran

Zdravie
Vyčerpanosť, bolesti hlavy či jednodňové ochorenia sú odrazom stresu a oslabenej imunity, ktorá u vás nastane hlavne v období marca a potom zase decembra. Venujte viac pozornosti prevencii a posilňovaniu organizmu. Nezabúdajte si v dôsledku pracovnej vyťaženosti skontrolovať váš zdravotný stav v podobe preventívnej prehliadky.

Láska a vzťahy
Cítite stagnáciu vo vzťahu a ste si dobre vedomí toho, že vzťah treba stále niekam posúvať. To sa ale nepozdáva vášmu partnerovi/partnerke a čím viac mu to budete vyhadzovať na oči, tým viac sa mu budete vzďaľovať. Nezadaní tento rok pochopia, že láska nie je o dokonalosti, ale o tom, milovať toho druhého aj s jeho chybami. Máj je na to ako stvorený a preto trávte čas čo najviac v spoločnosti ľudí.

Práca a peniaze
V práci sa vám bude dlhodobo dariť, ale nepodľahnite tejto príjemnej situácii a aj naďalej si šetrite peniaze na živobytie a veci s ním spojené. Nie je vylúčené, že najmä v období okolo júla a augusta sa vám finančne priťaží a preto je dobré byť na to pripravení. Žiadna kritická situácia by však nastať nemala.

Býk

Zdravie
Buďte voči svojmu telu naozaj dôslední a doprajte mu minerály a vitamíny, ktoré mu chýbajú. Hormonálne výkyvy sa budú u vás objavovať viac ako u iných znamení, no je to spôsobené práve nedostatkom minerálov. Najvyšší čas je tiež na to, začať športovať a mať pevnú vôľu. Rozprávania už bolo dosť, teraz je čas na skutky.

Láska a vzťahy
Tí, ktorí sú slobodní pocítia, že sloboda je dobrá len do určitého času. Nemôžete všetkých partnerov/partnerky hádzať do jedného vreca, keď nespĺňajú vaše požiadavky. Zabúdate na zrkadlo vašej osobnosti. Zadaní aj nezadaní, skúste hľadať vo vzťahu to pozitívne, prílišná negativita a vyhľadávanie problémov vám bránia v tom byť šťastní.

Práca a peniaze
Svoju prácu milujete a ste jej oddaní, hoci dobre viete, že ste nedocenení. Akýkoľvek štrajk by vo vašom prípade nemusel dopadnúť priaznivo vo váš prospech. Je dobré spoliehať sa sám na seba aj finančne, ale verte, že na všetko sami nepostačíte. Vážte si preto partnerovu finančnú štedrosť.

Blíženci 

Zdravie
Človek sa začne starať o svoje zdravie stopercentne až vtedy, keď už ho niečo veľmi bolí. Inak to nie je ani vo vašom prípade a v období feburára sa nebudete cítiť najpríjemnejšie. Je to čas, kedy si treba vstúpiť do svedomia a zamerať sa na dýchacie cesty a správne držanie chrbtice. Váš život je hektický a preto vyhľadajte pokojnejšie športy ako rýchla chôdza, bicyklovanie alebo jóga.

Láska a vzťahy
Ak je k vám partner/partnerka odmeraný, nevnucujte sa mu a nechcite ho za každú cenu zmeniť podľa svojich ideálov. Prvú polovicu roka budú sprevádzať večné nedorozmenia s chlapmi, a to u zadaných i slobodných. Nervozita sa vo vás bude stupňovať a až keď vybuchnete, pochopíte, že cesta vedie iným smerom. Najskôr musíte byť spokojní sami so sebou.

Práca a peniaze
Zdá sa, že najhoršie obdobie máte za sebou a v novom roku už pôjde po finančnej stránke všetko ľahšie. To, že sa vám darí, môže mať aj svoje nevýhody – ležíte čoraz viac v žalúdku vašim známym. Nič si z toho nerobte, tento rok je rokom, kedy odhalíte ich skutočný charakter. Nenechávajte sa však finančne využívať inými za účelom udržania si dobrých priateľských vzťahov.

Rak

Zdravie
Fyzické zdravie bude u vás v poriadku, to, na čo zabúdate je psychická vyrovnanosť. Niektoré životné situácie vnímate príliš osobne a to vám zbytočne vytvára nepokoj v hlave a slabšie migrény.  Vo vašom prípade postačí, keď si nájdete čas na relaxovanie, oddych a pokoj. 

Láska a vzťahy
Do vzťahu dávate viac ako ten druhý a táto nerovnováha vás môže frustrovať. Nesnažte sa zachrániť túto situáciu tak, že v spoločnosti vytvoríte obraz ideálu a doma je realita úplný opak. Zabudnite na to, čo hovoria o vašich problémoch iní, každý nech si najskôr uprace pred prahom vlastného domu. 

Práca a peniaze
V práci majte stále otvorené oči a všímajte si aj na prvý pohľad neviditeľné správanie vašich kolegov. Aj tí, ktorí sa môžu zdať ako nápomocní vás môžu za chrbtom ohovárať. Na pracovisku totiž vládne rivalita a falošný úsmev je niekedy len silnou zbraňou. Finančne si nepolepšíte, ale ani nepohoršíte.

Lev 

Zdravie
To, že sa niektoré zdravotné problémy odzrkadlia navonok neznamená, že nepochádzajú zvnútra. Dajte si skontrolovať funkcie dôležitých orgánov a uistite sa, či je všetko v poriadku. Nezabúdajte medzitým na to, že zdravý jedálniček, pohyb a dostatok spánku má na vaše telo veľký vplyv, tak to nepodceňujte, najmä v období zimy a jesene.

Láska a vzťahy
Lev je v otázkach vzťahu večne nespokojný a inak to nebude ani v novom roku. Či už zadaní alebo slobodní, flirtom podľahnú obaja. S príchodom jari sa im rozšíri aj rozhľad u opačného pohlavia a pod nohy dostanú rôzne prekážky. Prekážky v tomro prípade znamenajú zmätok z toľkých nápadníkov, lichôtok a záujmu o vašu osobu. Zachovajte si však triezvy pohľad.

Práca a peniaze
Z hľadiska finančnej situácie si polepšíte a to zaslúžene. Vaše úsilie a pozornosť sa sústredí na prácu a posun vpred. Pozor však na to, aby ste sa neskôr nepreceňovali a necítili sa hneď ako milionári. Zachovajte chladnú hlavu a investujte tam, kde sa vám vklad môže znásobiť.

Panna

Zdravie
V tomto roku sa podpíše na vašom zdravotnom stave vyčerpanosť, únava a neustála túžba po spánku. Lenivosť bude okolo marca a apríla pretrvávať dlhšie. Skúste prehodnotiť príjem rafinovaného cukru, tukov či lepku, ktorý niekedy stojí práve za týmito príznakmi. S príchodom jari a leta si dajte cieľ pohyb na čerstvom vzduchu. Uvidíte, ako sa na jeseň vaša imunita zlepší.

Láska a vzťahy
Tí zadaní sa začnú v polovici roka zamýšľať nad tým, že ich vzťah je už príliš dlhú dobu v poriadku a to môže vyvolať žiarlivosť na svojho partnera/partnerku. Paranoje a špekulácie vám však môžu ublížiť a radšej sústreďte svoju energiu do výletov, spoločného programu či relaxu. Nezadaným sa bude dariť najmä v mesiaci september, no hlbšie city sa prejavia až na prelome novembra a decembra.

Práca a peniaze
Panny si zachovávajú chladnú hlavu a vedia, ako narábať s peniazmi. Uplynulé mesiace ste však boli veľmi šetrní a to tiež niekedy nie je najlepšie. Ak budete mať peniaze len v podobe číslíc na účte, nebudete mať krajší život. Investujte do toho, čo vám i blízkym urobí radosť. Kariérne budete pomaly, ale stále rásť, takže môžete byť kľudní.

Váhy

Zdravie
Dajte si pozor na rastúce brucho. Nielen kvôli vizuálnemu dojmu, ale hlavne kvôli zdravotným problémom. To, že vás dlhý čas netrápili žiadne problémy neznamená, že ste si tráviacu sústavu nevhodnými mastnými a kalorickými jedlami nepoškodili. Dynamické a kolektívne športy sú pre vás ideálne, sami viete, že máte problém ísť cvičiť sami.

Láska a vzťahy
V láske a vzťahu sa spoliehate na sivý stereotyp a tak vám je dobre. V dôsledku pohodlia ste ochotní tolerovať čokoľvek, aj to, že partner si s vami robí čo chce. Ste zaslepení a nevidíte to. Bude sa to stupňovať a približne v apríli budete cítiť vo vzťahu prázdnotu. Vytratia sa emócie, aj pozitívne, ale aj negatívne. Doprajte si s partnerom čas a nechajte si priestor chvíľu aj pre samotu.

Práca a peniaze
Momentálna situácia nie je u vás zlá, ale aj tak by ste chceli viac. Silné reči ale nikam nepovedú. Ak chcete posun, musíte sa spoľahnúť na seba a pustiť sa do podnikania. Nechoďte do neho za každú cenu so známymi, ktorí by sa k vám radi pridali. Hrozili by nezhody, ktoré vedia slušne naštrbiť kamarátske vzťahy.

Škorpión

Zdravie
Dajte si pozor na zrak. Vplyvom moderných technológií ako sú smartfóny totiž viac namáhate oči pri pozeraní do diaľky, čo je spôsobené vašou „závislosťou“ od mobilov. Rovnako vám tiež ochabli svaly na tele. Začleňte do vašej stravy viac zeleniny a ovocia a vôbec vám neuškodí, keď začnete chodiť plávať. Posilníte tým svalstvo, ktoré sa pri iných cvičeniach nedá posilňovať.

Láska a vzťahy
Nebuďte pod papučou, každý má právo na svoj vlastný názor a ak váš súčasný alebo potenciálny partner/partnerka toto neznesie, znamená to, že niečo nie je v poriadku. Strach prejaviť sa, sa vo vás bude len prehlbovať a po rokoch by to mohlo znamenať štrajk nielen vo vzťahu, ale aj voči samému seba. 

Práca a peniaze
Vaša práca nebude ohrozená, ale vo vašom okolí bude niekto, kto o prácu príde. Nie je preto vylúčené, že budú od vás očakávať finančnú podporu. Pomôžte, ale odtiaľ potiaľ. Ako vo vzťahu, tak aj v rodine sa nenechajte zneužívať a nechajte si rezervu aj pre váš osobný život.

Strelec

Zdravie
Je skvelé, že ste sa o svoje zdravie začali zaujímať už predošlý rok, nebudete mať problém dostať sa do formy začiatkom januára. Vo vašom prípade stačia malé zmeny, ktoré ovplyvnia váš celkový vzťah. Vyhnite sa kalorickým jedlám, ktoré podporujú zlý cholesterol, neskorým večeriam, tučným jedlám, ale aj zvýšenému príjmu cukru.

Láska a vzťahy
Strelci sú typické znamenia, ktoré si uvedomia dôležitosť a lásku k partnerovi/partnerke až po tom, čo o ňu prídu. Tento rok je pre vás výzvou zabojovať o človeka, ktorý vám za to stál. Uprednostnite túto snahu pred svojím egom, to okrem vás nikoho nezaujíma. Prvá polovica bude ťažká, no v druhej sa rozhodne, či to stálo za to alebo nie. V júni by ste mali prežiť najharmonickejší a najkrajší mesiac v tomto roku.

Práca a peniaze
Neupratané vzťahy majú vo vašom prípade pozitívny náboj práve v zamestnaní, kde podávate skvelé a nadštandardné výkony. Za peniaze, ktoré zarobíte si urobte radosť a nemajte výčitky. Zaslúžite si to. Nezabudnite na prírodu a čistku mysle aj týmto spôsobom.

Kozorožec

Zdravie
Zdravý životný štýl a pohyb sa prebudil aj u vás, no napriek tomu vám chýba v dôsledku pracovnej vyťaženosti jedno – pohyb na čerstvom vzduchu. To je dôvod, prečo je vaša (inak silná) imunita napadnutá vždy, keď sa vonku ochladí. Berte svoje zdravie ako celok, nielen po častiach a venujte sa rôznym aktivitám. Striedajte adrenalínovejšie s tými pokojnejšími a relaxačnými.

Láska a vzťahy
V otázkach vzťahu je tento rok pre vás naozaj výzvou. Dlhodobo zadaní sa buď posunú vpred na inú úroveň, alebo do ich života vstúpi niekto tretí. Bez toho, aby ste si to uvedomovali, vám zoberie polku srdca, ktoré doteraz patrilo partnerovi. „Najrizikovejším“ obdobím je hneď marec/apríl. Je na vás, či túžite risknúť nový vzťah a nájsť v ňom niečo lepšie ako v tom doterajšom, ktorý nie je zlý, len nebol dostatočne „vyživovaný“.

Práca a peniaze
Hektické obdobie bude pre vás hneď v januári a februári, kedy v práci dostanete poriadne zabrať. Finančná motivácia bude pre vás platiť len istý čas, potom budete očakávať viac. Váš kariérny rast bude trápiť niektorých vašich kolegov. A nebudú sami. Pre ľudí vo vašom okolí sa zrazu môžete stať cudzím človekom.

- Najčítanejšie -