Presunúť na hlavný obsah

Svetové krásky majú silnú konkurenciu u nás doma: Tieto známe tváre hviezdam akoby z oka vypadli!

Slovenské celebrity

Sú si podobné! Naše krásne ženy šliapu zahraničným celebritám na päty. Ktoré sa vám podobajú najviac?

Klementina Tomrečaj a Katie Holmes

Tmavovlásky sa podobajú ako vajce vajcu. Známa návrhárka štýlového oblečenia akoby z oka vypadla známej herečke Katie Holmes. Obe krásky majú okrem podobného výzoru aj vzťah k móde a trendom. Tomu sa povie podoba!

Linda Vojtová a Gisele Bundchen

Známa česká topmodelka vyzerá ako sestra brazílskej gazely Gisele Bundchen. Dokonalé krivky, plné pery a hustá hriva sú ich spoznávacím znamením. Manekýnky patria k tým najvyhľadávanejším v módnom biznise a ich tváre zdobia každoročne stovky magazínov.

Andrea Heringhová a Sofia Vergara

Partnerka podnikateľa Borisa Kollára sa typovo veľmi podobá so sexbombou Sofiou Vergarou. Tá patrí medzi najlepšie televízne herečky súčasnosti, jej slovenská kópia je zas ozdobou každej spoločenskej udalosti. Plné pery a tip top účes ich podobu len podčiarkujú.

Michaela Kocianová a Karolína Kurková

Tieto dve hviezdy si mýlia dokonca aj svetové médiá. Michaela a Karolína sú „na jednej lodi“, obe krásky patria k najvychytenejším tváram doma aj v zahraničí. Vidíte tú podobu charizmatickej Slovenky a Češky, ktorej sa kedysi kvôli výzoru vysmievali?

Ľubica Štepánová a Bar Refaeli

Miss Universe 2012 a bývalá priateľka Leonarda DiCapria majú spoločné črty i postavu bohyne. Obe milujú smiech a patria k najsympatickejším kráskam. Ľubica vo voľnom čase vypeká maškrty, Bar zas miluje zvieratá a starostlivosť o ne.

Ktoré krásky sa vám podobajú najviac?

spolu hlasovalo 343 ľudí

- Najčítanejšie -