Presunúť na hlavný obsah

Krásna premena pani Blanky: Z konského sedla rovno do plesových šiat

Radosť zažiariť

Z nenápadnej krásky je kráľovná červeného koberca! Pani Blanka ešte ráno cválala na koni v rajtkách a jazdeckých čižmách, a už popoludní pózovala krásne upravená a nalíčená, v plesových šatách a ďalších outfitoch.

Ak čítate rubriku RADOSŤ ZAŽIARIŤ pravidelne, potom viete, že pre náš imidžový tím nie je žiadna „zázračná“ premena nezrealizovateľná! Užili sme si aj prvú v novom roku 2015, čím sme zahájili tretí ročník zmenárne  v Polus City Center.

Pani Blanka má „dom plný detí a zvierat“, ako sama hovorí. Venuje sa jazdectvu a už onedlho bude certifikovanou učiteľkou jazdy na koňoch.  Popri tom stíha vychovávať tri deti vo veku 12, 11 a 8 rokov.  V Poluse si  dopriala vítanú zmenu i relax a s výsledkom bola nadmieru spokojná. 

V salóne Pierot dostali vlasy pani Blanky  nový šmrnc,  farbu v štýle ombré a hlavne kvalitný strih a styling, ktorý vykúzlil hairstylista Peter. O profesionálny make-up s rozjasňujúcim efektom sa postarala ambasádorka značky YSL Klaudia Kolenčíková z parfumérií Marionnaud v Polus City Center.

Dymové líčenie  dodalo Blankiným očiam hĺbku  a zvýraznilo jej krásne jemné črty. Novinkou v našej zmenárni je spolupráca s klinikou Biothecare, ktora sa nachádza priamo v nákupnom centre Polus. Blanke tu nielen poradili, ale rovno aj aplikovali neinvazívny skrášľovací zákrok v podobe fotoomladenia  a úpravy pigmentácie. Nakoniec stačilo už len nájsť a skombinovať  módne kúsky  z nových kolekcií  v Poluse. 

Módna stylistka Mirka Dobiš Michalková vybrala v Polus City Center modely z aktuálnych kolekcií značiek MANGO a D´fashion.

Ako prvú sme navštívili známu predajňu značky MANGO, ktorá ponúka široký výber dámskeho oblečenia a doplnkov na rôzne príležitosti. Nakoľko pani Blanka je typ aktívnej ženy, ktorá uprednostňuje pohodlnú módu v tomto duchu sme ladili aj výber outfitov. Nadčasová čierno-biela kombinácia pristane každej dáme či veku. Tu máme ukážku ako nosiť klasické kúsky, akými sú čierne nohavice a biela košeľa tak, aby nepôsobili nudne či fádne. Či už sa rozhodnete pre predĺžené kardigánové sako, kabát či kožušinovú vestičku, výsledok bude určite stáť za to. Všetky kúsky nájdete v aktuálnej kolekcii už spomínanej značky MANGO v Poluse. 

Druhý outfit je ležérnejší a vhodný najmä na bežný deň plný pracovných povinností. Úpletový materiál topu je veľmi vďačnou voľbou najmä z hľadiska údržby a faktu, že je nekrčivý. Základom ležérneho mladíckeho looku sú vždy dobre padnúce jeansy, ktorých široký výber nájdete opäť v predajni MANGO. Tento outfit sme doplnili kabelkou a lodičkami v prírodných odtieňoch a tubový šál okrem toho, že príjemne zahreje, je aj jediným výrazným prvkom.

Keďže sezóna plesov vrcholí, ako poslednú sme navštívili unikátnu predajňu D’fashion, ktorá ponúka práve spoločenskú módu a doplnky. Pani Blanke sme vybrali šaty s bohatou potlačou z ťažkého materiálu, ktorý dobre drží tvar a tak dokonale zvýrazní ženské krivky. Kožušinová štóla má mnohoraké využitie a vďaka nej si viete vyčarovať z jedných šiat razom dva modely. V prípade, že chcete byť za hviezdu večera zvoľte k takýmto šatám a štóle  ešte čierne dlhé rukavice.

Páči sa vám premena pani Blanky?

spolu hlasovalo 14 ľudí

Áno
12
Nie
2

Milé dámy, Polus City Center ponúka vo svojich predajniach horúce módne trendy a my vám ich radi predvedieme v podobe nápaditých reportáží z premien vybraných účastníčok. A nielen to! Tu nájdete aj skvelé tipy na nákupy v Poluse. Ak chcete absolvovať premenu v našej rubrike RADOSŤ ZAŽIARIŤ, napíšte nám mail na radostzaziarit@polus.sk. Uveďte svoje meno, bydlisko-mesto, vek a pripojte svoju aktuálnu fotografiu. V treťom ročníku našej rubriky  budeme opäť  radiť, skrášľovať  a rozdávať radosť tým, čo túžia zažiariť. Nákupné centrum chce dopriať svojim zákazníčkam radosť a takouto formou prispieť k ich spokojnosti, preto niekoľkým desiatkam z nich zabezpečí servis v podobe profesionálneho tímu v projekte  „Radosť zažiariť”.

PRIHLÁSTE sa! Jednoducho nám napíšte email na adresu radostzaziarit@poluscitycenter.sk

- Najčítanejšie -