Presunúť na hlavný obsah

Nápoj na posilnenie zdravia je vo svete hitom: Odstraňuje z tela jedovaté látky a pôsobí ako prevencia proti rakovine!

Zdravie

Tento zázračný nápoj sme vyskúšali na vlastnej koži a odvtedy sa závislosti na ňom nevieme zbaviť.

Dôvod, prečo je väčšina ľudí pravidelne chorých je jednoduchý. Ich organizmus je v dôsledku absencie vitamínov a minerálov oslabený a ľahšie podľahne vírusom. Niekedy má človek pocit, ako keby si ľudia okolo neho akosi zvykli na tento proces ochorenia, dávkovania do seba rôznych liekov a liečenia. Verte však, že oveľa lepšou voľbou je dopĺňať dôležité látky telu priebežne.

Smoothie bohaté na omega 3-mastné kyseliny

Zdravý trend smoothie obletel celý svet a zamilovali si ho milióny ľudí. Mixovanie ovocia a zeleniny nemá presné pravidlá, pokiaľ sa nedržíte striktného kalorického režimu. Napriek tomu sa oplatí skombinovať suroviny tak, aby ste telu nedávali príliš veľa cukru, ale aj iné, prospešné látky. Práve preto sa do hustých ovocných štiav pridáva aj zelenina. Smoothie, ktoré vám dnes predstavíme je silným antioxidantom, vďaka ktorému sa vám podarí zbaviť sa toxínov z tela či starých buniek. Platí to len v prípade dlhodobého užívania a striedania napríklad so smoothie, ktorého základnou zložkou je cvikla spolu s hruškou či jablkom. Základný pomer je 60% ovocia a 40% zeleniny. Suroviny dáme pomixovať, pričom podľa chuti meníme pomer, či chceme viac sladké alebo neutrálne smoothie.

Suroviny:

½ dozretého avokáda
1PL semienka chia
2PL chlorella prášku
2 listy nahrubo nakrájanej kapusty
1 šálka čerstvých alebo rozmrazených jahôd alebo malín
1 a ½ šálky kokosovej vody alebo obyčajnej prefiltrovanej vody

Blahodarné účinky tohto nápoja 

Vďaka sladkovodnej riase chlorella je tento nápoj bohatý antioxidant, obsahuje omega-3 mastné kyseliny, vitamín A a E. Chlorofyl dodáva telu energiu a omladzuje ho. Okrem toho je tento nápoj bohatý na minerály, proteíny a vlákninu. Pre optimálne zdravie je potrebné prijať 30-50 g vlákniny denne. 

Urobte si doma nápoje zdravia. Bestseller Zelené smoothie sa nachádza v ponuke internetového obchodu iPark.sk. Osobný odber po celej SR zdarma.

Veríte tomu, že smoothie je skvelá vec ako do seba dostať vitamíny?

spolu hlasovalo 530 ľudí

Áno
404
Nie
126