Presunúť na hlavný obsah

Zázračné účinky cesnakovo-citrónového elixíru: Odstráni tuk v cievach a zbaví telo usadeného odpadu!

Zdravie

Čo sa stane, keď spojíte štyri veľmi silné vitamínové bomby do jednej? Vaše telo zažije znovuzrodenie a zároveň bude ako nedotknutý chrám.

Najlepšie a najsilnejšie účinky sa skrývajú v tých najobyčajnejších surovinách. Citrón a cesnak jednoznačne patria k nim a svojimi zázračnými benefitmi dokážu celkom zmeniť vnútro človeka. Ak sa k nim pridá aj zázvor a med, je to hotový elixír. 

Super liečivý nápoj za pár drobných

Pripravte si dva stredne veľké citróny, ktoré zbavíte kôry a približne 6 stredne veľkých strúčikov cesnaku a 4dcl vody. Rozpučené strúčiky cesnaku dajte do hrnca a k nim pridajte aj predom umytý a ošúpaný citrón rozdelený na mesiačiky. Celú túto zmes rozmixujte ponorným mixérom tak, aby vo výsledku z toho vznikla redšia kaša. V nej pravdepodobne zostanú maličké kúsky cesnaku alebo citrónu, tie sú však veľmi zdravé, takže ich odtiaľ nevyhadzujte. Môžete pridať aj kúsok zázvoru (veľkosti palca), ktorý do tohto horúceho nápoja zamiešate a vyluhujete. Následne dajte do chladničky.
Pozor, tento liečivý nápoj sa v žiadnom prípade nepije celý, ale postupne. Úplne stačí, dať si ho ráno nalačno vo veľkosti malého štamperlíka. Môžete pridať kvapku medu a uvidíte, že vám bude aj lepšie chutiť. Odporúča sa piť tento nápoj pokojne aj 30 dní, každé ráno.

Zázračné účinky cesnakovo-citrónovej bomby nemajú hraníc

Každý z nás má iný organizmus, ktorý reaguje rôzne, no verte, že tento elixír si môže dopriať takmer väčšina z nás. Už samotný citrón detoxikuje telo a v kombinácii s cesnakom tak vytvára skvelý nástroj na celkové znovuzrodenie vašich vnútorných orgánov. Okrem toho, že vďaka nim prečistíte obličky, močový mechúr, ale aj celé telo, pomáha tiež pri znižovaní zlého cholesterolu v tele a takisto pri odstraňovaní tuku a vápnika v cievach a má množstvo ďalších skvelých účinkov. Vďaka nasledujúcim účinkom si ho doslova zamilujete a tento nápoj sa pre vás stane nielen rýchlym superliekom v období prechladnutia, ale aj vtedy, keď čo i len na sekundu pocítite náznak únavy či vyčerpanosti.

  • Buduje imunitný systém. Nečakajte, kým ho budete mať oslabený a radšej nedovoľte predom, aby bol nabúraný váš silný organizmus.
  • Pôsobí ako silný antioxidant a detoxikuje telo. Očista tela je rovnako dôležitá aj v zime, tak ako v lete.
  • Podporuje funkciu žalúdka a zároveň trávenia, takže v konečnom dôsledku zrýchli metabolizmus a takisto spaľovanie tukov.
  • Výborne prečisťuje upchaté cievy. Ak máte vysoký cholesterol, je pravdepodobné, že aj vaše cievy majú v sebe viac povlaku, ako by mali.
  • Energiu vám dodá hneď po vypití, no nečakajte zázraky po prvej konzumácii. Ide o „nenápadné“ účinky, ktoré sa naplno prejavia najmä z dlhodobého hľadiska.

- Najčítanejšie -