Presunúť na hlavný obsah

Znamenie zverokruhu o mužovi prezradí, ako pre neho vyzerá osudová žena: Lev má vysoké nároky, Rak naopak nízke!

Partnerský horoskop

Ako vyzerá žena, ktorá je pre muža tou vyvolenou? To všetko závisí od toho, o aké znamenie zverokruhu ide.

Vodnár

Vodnár veľmi ťažko prejavuje city k žene a z jeho správania sa môže zdať, že je mu ľahostajná. Zarytým romantičkám a stíhačkám sa tak oblúkom vyhýba. Žena jeho života musí byť dušou stále mladá a aktívna vo všetkých oblastiach. Musí byť jeho hnacím motorom.

Ryby

Toto znamenie vedie konzervatívny štýl života a vernosť je pre neho odrazom kvalitného vzťahu. Radšej sa žene podriadi, než aby ju opustil a šiel by si hľadať inú. Žena musí zvládať byť predovšetkým správnou gazdinkou a venovať sa rodine. Nezniesol by, keby jej vlastné záujmy prevyšovali tie rodinné a ani to, keby musel sám rodinu ťahať.

Baran

Baran miluje ženskú spoločnosť a preto nemôže mať pri sebe žiarlivú ženu. Uspokojí sa, keď má pri sebe ženu, ktorá mu je vzorom a trošku aj konkurenciou. Teda samostatnú, pracovitú, ale zároveň takú, ktorá si dokáže plnými dúškami vychutnávať život aj bez neho. Priťahuje ho taká, u ktorej cíti, že nie je stopercentne od neho viazaná.

Býk

Býk je pôžitkár a miluje bohatý a pestrý život. S partnerkou sa musí vedieť aj porozprávať a vníma ju ako bytosť, ktorá ho reprezentuje nielen po fyzickej stránke, ale aj povahovo a správaním. Má vysoké nároky, ale ak ho žena zvládne uspokojiť, čaká ju pri ňom vysnívaný život. Ocení, keď sa manželské búrky riešia vášnivým sexom.

Blíženci

Ak je spokojný so sexom, aký s partnerkou má, dokáže prehliadnuť aj jej nevyhovujúce vlastnosti. Všetko to platí buď krátkodobo alebo si jednoducho zvykne. Blíženec často vníma ženy ako sexuálnu obeť, no žena, ktorá mu to bude dávať stále pocítiť, ho odradí. Jeho srdce získa taká, ktorá je u mužov veľmi žiadaná a obľúbená a dokáže si hrdo povedať aj svoj názor, za ktorým si stojí i za cenu tichej domácnosti.

Mohlo by vás zaujímať: Krstné meno o žene prezradí, aká je milenka: Pozrite si, kto je na tom najlepšie!

Rak

Jeho cestu k vysnívanej láske často komplikujú ženy, ktoré mu pomotajú hlavu. Nemá vysoké sebavedomie a preto akýkoľvek záujem o neho zo strany žien vníma ako niečo neuveriteľné. V skutočnosti ale túži po obyčajnej žene, ktorá je citlivá a ochotná milovať ho celým srdcom. Šťastie hľadá u ženy, ktorá nemá vysoké nároky na život, na partnera a takisto na jeho prácu. Vystačí si so skromnosťou.

Lev

Lev berie ženy ako zdroj nesmiernej inšpirácie a uvoľnenia sa. Rád sa preteká s inými mužmi o náklonnosť žien. Čím atraktívnejšia, zmyselnejšia a sebavedomejšia, tým väčšia výzva pre neho. Potrpí si na dokonalosť a žena po jeho boku si nemôže dovoliť ani najmenšie zlyhanie. Nemá problém kvôli maličkosti opustiť ženu, nikdy by mu totiž nenapadlo, že ani vo vysokom veku si nenájde partnerku.

Panna

Tento muž potrebuje pri sebe neriadenú strelu, ktorá ho na jednej strane ohuruje, no na druhej strane irituje. Potrebuje sa cítiť pri žene ako jej záchranca, aj preto je jeho partnerka často o dosť mladšia a nezávislejšia. Pri rovnocenných alebo starších ženách by sa cítil menejcenne. Potrebuje kvalitný sex a zmysel pre humor, všetko ostatné rád urobí namiesto ženy on. 

Váhy

Sám o sebe vie, že žije zo dňa na deň a neplánuje príliš budúcnosť. Po svojom boku uvíta preto ženu, ktorá je jeho akousi oporou a zároveň kľudnejšou povahou. Potrebuje pri nej cítiť lásku. Zároveň ale nesmie byť nudná a musí si vedieť užívať život. Nezniesol by stereotyp a pohodlnosť, rovnako ako aj to, keby so ženou mal super sex, ale ani jedno spoločné slovo.

Čítajte tiež: Krstné meno o mužovi prezradí, aký je milenec: S kým by ste si nemali začínať?

Škorpión

Škorpión je ochotný tolerovať neveru, pretože vie, že on sám dokáže byť len veľmi ťažko verný. Vyhovuje mu voľný vzťah, alebo taký, kedy žena neočakáva príliš veľa a netlačí na neho. Vtedy sa dokáže aj zamilovať a zmeniť.

Strelec

Miluje ženu, ktorá ho dokáže najskôr dokonale zviesť, potom prekvapiť svojím intelektom a pripútať si ho svojou zaujímavou osobnosťou. Ak vezme úlohu matky zodpovedne, ale zároveň nezatracuje intímny život, je to pre neho priam dokonalá žena. 

Kozorožec

Kozorožec túži po žene, ktorá je akousi jeho múzou. Nehanbí sa za to, aká je a je so sebou spokojná a teda aj sebavedomá. Verí totiž, že len vtedy dokáže mať vyrovnaný vzťah, ktorý tak obídu nedorozumenia v podobe malicherností. Má rád talianske manželstvo, nič nedokáže dusiť a rád si všetko vysvetlí narovinu a ukončí sexom.

Chcete vedieť, čo vás dnes čaká? Prečítajte si váš horoskop na dnes!