Presunúť na hlavný obsah

Bývalá misska má čoraz viac závideniahodnú postavičku: Vieme, čo všetko sa za tým skrýva

Slovenské celebrity

Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová sa nedávno pochválila svojimi bezchybnými krivkami. Mnohí by neverili, čo za tým je.

Hoci od súťaže krásy Miss Slovensko, v ktorej korunku získala Kristína Krajčírová ubehli už tri roky, známa kráska vyzerá čoraz lepšie. Dlhonohá blondínka si zakladá na prirodzenom vzhľade a počas bežných dní ju stretnete pokojne aj bez mejkapu. 

Za všetkým je pohyb, bez ktorého to nepôjde

Mohlo by sa zdať, že Kristína takúto dokonalú figúru zdedila, no nič nie je zadarmo. Napriek tomu, že zverejnila fotografiu svojej maminy a tá má vo svojom veku naozaj štíhlu a súmernú postavu, Kristína si ju udržiava cvičením. Ani štíhle ženy vo všeobecnosti totiž nemusí vždy obchádzať celulitída

Známa modelka nedá dopustiť na AY Fly tréning. Ide o relaxačné cvičenie, ktoré ale z ďaleka nie je také jednoduché. Obsahuje prvky jógy, pilatesu, strečingu, ale aj gymnastiky a akrobacie. Okrem vonkajších svalov a kĺbov posilňujete tiež vnútorné orgány. Takéto cvičenie sa robí v pevnej plachte z leteckého hodvábu. Vďaka tomu má človek pocit bezpečia. 

Okrem toho, Kristína nezabúda ani na posilňovanie ramien a rúk. To je jednou z najčastejších chýb žien pri cvičení. Mnohé sa totiž sústreďujú výsostne na posilňovanie v oblasti brucha, zadku, stehien a na ruky zabúdajú. Modelka si v čase, keď so svojím partnerom Ivom Kmotríkom študovali v Amerike, užívali aj outdoorový beh. Nezanevreli ani na zdravú stravu. Dodržiavať ju je v Amerike celkom obtiažne. Aj vďaka pevnej vôli a tomu, že jej telo ju vlastne živí (kežďže pôsobí ako profesionálna modelka), sa Kristína o svoju vonkajšiu schránku stará maximálne, ako sa dá. 

Mohlo by vás zaujímať: 60-dňová výzva, ako schudnúť do plaviek: Vďaka tomuto programu budete mať postavičku ako lusk

V kuchyni je táto mladá dáma naozaj zručná. Veľmi rada varí a pečie. Pre svojho priateľa stihla ukuchtiť nejednu dobrotu z tradičnej slovenskej kuchyne, ktorá je, povedzme si na rovinu, kalorická. Treba však dodržiavať rovnováhu a oceňujeme, že Kristína vie, ako na to.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus